Anasayfa » Etkinlikler » “Zubizu Yaz Alışverişi Keyfi” Les Ottomans’a Misafir Oldu
Etkinlikler

“Zubizu Yaz Alışverişi Keyfi” Les Ottomans’a Misafir Oldu

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
8 Haziran 2017

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle ZUBİZU ” Yaz Alışverişi Etkinliği ” gerçekleştirildi. 7 Haziran’da Les Ottomans’da düzenlenen alışveriş etkinliğine cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri de katılım gösterdi.

Zubizu’nun değerli konukları bir yandan keyifle yazlık ihtiyaçlarını satın alırken diğer yandan da stil danışmanlıkları ile alışverişlerini renklendirdi.

 

Doğuş Grubu yaşam stili ve sadakat mobil uygulaması Zubizu, tatil ve seyahat ihtiyaçları kapsamında üyelerine keyifli bir alışveriş deneyimi sundu.  Zubizu üyeleri Les Ottomans’da yazlık şapka, hasır çanta, mayo, bikini, takı ve aksesuarların ağırlıkta olduğu ürünleri satın almakla kalmayıp, anında yüzde 20 indirim ayrıcalığına da sahipti.

 

Zubizu ile en keyifli Yaz Alışverişi

ZUBİZU, ‘Yılbaşı Alışveriş Günleri’, ‘Valentine’s Day Shopping @ SOHO’ ve ‘Mother’s Day Shopping’den sonra yine çok özel bir etkinliğin daha sponsorluğunu üstlendi.

Etkinliğe 50’ye yakın marka ve tasarımcı katılım sağladı. Vogue Türkiye moda editörlerinin stil danışmanlığı eşliğinde gerçekleştirilen etkinliğe katılım ücretsizdi.

AG Jewellery By Aslı Goncer, Basic and More, Capritouch, Figaro’s, Goja, Mehry Mu, Selin Ecer ve Tohum Design gibi markaların birbirinden güzel ürünlerini katılımcıların beğenisine sunduğu ‘ZUBİZU Yaz Alışverişi’ etkinliğinin kurgu ve marka danışmanlığını, cemiyet hayatının tanınan iş kadınlarından Canan Köksal, altyapı, kurulum ve organizasyonunu İris Hatem gerçekleştirdi.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön