Anasayfa » Etkinlikler » ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde Markalar Geçidi
Etkinlikler

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde Markalar Geçidi

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
12 Aralık 2017

Geleneksel hale gelen “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” bu sene 14-15-16 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Büyük buluşma Volkswagen Arena’da.

Sayılı günler kalan özel etkinlik Axess, Wings ve Turkcell Platinum ana sponsorluğunda, Galeries Lafayette’in co-sponsorluğunda düzenleniyor.

 

“ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”, yılbaşı hazırlık sürecine girdiğimiz bu dönemin en ilgi çekici organizasyonlarından biri.

Katılımcı Markaların Tam Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz

42 yıldır anne ve babaların çocukları için tercih ettiği önde gelen yayın evlerinden ABC Bebek de katılan markaların arasında bulunuyor.

Her Geçen Yıl Artan Ziyaretçi Sayısı

Alışveriş günlerine gösterilen yoğun ilgi neticesinde etkinlik bu sene 3 gün sürecek. Ziyaretçilerin sayısındaki rekor artış da bu etkenlerden bir tanesi.

Dünyaca ünlü markalar ile Türk markaları bu yıl beşincisi düzenlenmekte olan etkinlikte misafirlerini ağırlamak için son hazırlıklarını yapıyor.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde ZUBİZU’ya özel yüzde 10 indirim ayrıcalığına ek olarak Axess ve Wings sahipleri de özel yüzde 10 indirime sahip olacaklar.

Alışveriş deneyiminin yanısıra DJ Performansları, lezzetli menü seçenekleri ve birçok sürpriz de ziyaretçilere keyif verecek.

 

Ödül Toplayıcısı Fenix’ten Happy Hour

ZUBİZU Alışveriş Günleri süresince Fenix ziyaretçilerini zengin lezzetler ile buluşturacak. Ayrıca 15 Aralık Cuma günü ise “Happy Hour” düzenleyerek alışveriş keyfine keyif katacak.

Giriş ücretsizdir.

Keyifli Alışverişler Dileriz !

Satış günlerine gösterilen yoğun ilgi neticesinde etkinlik bu sene 3 gün sürecek. Ziyaretçilerin sayısındaki rekor artış da bu etkenlerden bir tanesi.

Dünyaca ünlü markalar ile Türk markaları bu yıl beşincisi düzenlenmekte olan etkinlikte misafirlerini ağırlamak için son hazırlıklarını yapıyor.

ZUBİZU Yılbaşı Satış Günleri’nde ZUBİZU’ya özel yüzde 10 indirim ayrıcalığına ek olarak Axess ve Wings sahipleri de özel yüzde 10 indirime sahip olacaklar.

Satış deneyiminin yanısıra DJ Performansları, lezzetli menü seçenekleri ve birçok sürpriz de ziyaretçilere keyif verecek.

Ödül Toplayıcısı Fenix’ten Happy Hour

ZUBİZU Satış Günleri süresince Fenix ziyaretçilerini zengin lezzetler ile buluşturacak. Ayrıca 15 Aralık Cuma günü ise “Happy Hour” düzenleyerek satış keyfine keyif katacak.

ZUBİZU Yılbaşı Satış Günleri’ne giriş ücretsizdir.

Keyifli Satışler Dileriz !

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön