Anasayfa » Seyahat Sektorü » Yerli Amerika’yı Keşfedeceğiniz Kültür Turları Başlıyor!
Seyahat Sektorü

Yerli Amerika’yı Keşfedeceğiniz Kültür Turları Başlıyor!

yerli-amerikayi-kesfedeceginiz-kultur-turlari-basliyor
Burcu KAYMAK
Burcu KAYMAK
26 Aralık 2015

Tatilinizi nasıl alırdınız? Her zaman deniz kum güneş temalı seyahatler artık sizi sıkmadı mı? Eğer cevabınız evetse sizi sevindirecek bir websitesi var: Yerli Amerika’yı keşfedeceğiniz, Native America Travel

Eğer seyahatin anlamı sizin için yeni şeyler öğretmek, yeni kültürleri deneyimlemek ise sizin için müthiş uygun olacağını düşündüğümüz bu seyahat fikri son dönemlerin yükselen trendlerinden.

American Indian Alaska Native Tourism Association (Aianta) Amerikan Kızılderili Alaska Yerli Turizm Derneği gerçekten bu destinasyonları deneyimlemek isteyen gezginler için en iyi yerli oteller, özgün ve otantik tatları bulabilecekleri restoranlar ve özel tur operatörleri ayarlamak için Native America Travel’ı kurduklarını belirtiyorlar.

Nativeamerica.travel şu anda 500’den fazla federal ve eyalet tarafından tanınan online işletme yürütmek isteyen kabileler bulunuyor.

Websitesine girdiğiniz zaman kategoriler sayesinde kolayca gitmek isteyebileceğiniz yerler önünüzde bölge bölge listeleniyor ve tüm bilgiler hakkında tercih yaptırmanızı kolaylaştıracak yaralı bilgiler bulunuyor.

yerli Amerika

yerli Amerika

Aianta’nın Yönetici Direktörü Camille Fergusan Colorado’da bir konferansta sitenin amacı hakkında:

“Bir çok insan gelip ve kumar oynamaktan daha fazlasını yapmak istiyor.” Bu websitesi bir çok kabileye kendi tarihsel kültürel deneyimlerini tanıtma imkanı veriyor.

Fergusan;  ” Kendi kültürlerini  sürekli yaşatmalarını yardım etmek için müze kurmak iyi bir fikir ancak bizler kabileleri kendi hiakyelerini anlatmaları için yardım etmeye çalışıyoruz.”

Kendi kültürel varlıklarına sahip çıkarak onları olduğu güzelliği ile turistlerle tanıştırma amacı edinen bu websitesi ile ilgili daha fazla bilgi için buradan ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön