Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Yeni Yılın İlk Gününü Nerede Geçirmek İstersiniz?
Destinasyonlar

Yeni Yılın İlk Gününü Nerede Geçirmek İstersiniz?

yeni-yilin-ilk-gununu-nerede-gecirmek-istersiniz
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
16 Aralık 2015

Yılbaşı gecesi için geri sayım başladı. Yeni yılın ilk gün heyecanını yaşamak için hangi destinasyonu tercih etmek istersiniz?

Bu sene, yılbaşı tatili 31 Aralık’ın Perşembe gününe denk gelmesi nedeniyle tatilcileri harekete geçirdi. Tatile Perşembe gününün de katılma ihtimallerinin ortaya atılması üzerine planlar hızlandı. Bayram tatilleri gibi uzatılan tatilleri değerlendirme fırsatını kaçırmayanlar, 4 günlük tatil haberini bekliyor.

Peki tatil uzatılırsa, yeni yılın ikl sabahına nerede uyanmak istersiniz?

  • Kapadokya

Türkiye’de yaz turizminin merkezi olarak Antalya nasıl kabul edildiyse, kültür turizmi merkezi de Kapadokya. O halde, oyma taştan yapılan mükemmel otellerden birinde, unutulmaz bir yılbaşı gecesinin ardından, yeni yılın ilk günlerini bu doğa harikası merkezde geçirmek için henüz geç değil.

Nevşehir, Ürgüp, Göreme, Ihlara Vadisi, yeni yılın ilk gün heyecanına eşlik etmek için sizleri bekliyor.

  • Ağva

Tatilde trafik çilesi çekmemek için İstanbul’dan uzaklaşmam diyorsanız, şehir merkezine yakınlığı ile bilinen ve tatilcileri mükemmel bir doğa ile buluşturan Ağva, eşsiz bir diğer seçenek.

  • Safranbolu

Safranbolu’da tarihi değerleri görebileceğiniz, konak ve evleri ile hep fotoğraflardan tanıdığınız tüm detayları yeni yılın ilk gününde keşfedebilirsiniz.

Yeni yılı tarihi bir yerde geçirmek sizce de değişik olmayacak mı?

  • Uludağ

Eğer kar ve yılbaşı konseptini çocukluğunuzdan beri hep filmlerde görüyorsanız… Bu yıl bunu gerçekleştirin!

Kayak sezonu açıldı, o halde haftasonu ile birleşince daha iyi değerlendirme fırsatı bulacağınız yeni yıl tatili için beyazların cennetine gitmeye ne dersiniz?

Üstelik tüm bu seçenekler ile hesaplı bir tatil geçirebilmeniz için henüz geç değil. Ancak son günlere bırakmadan, yerinizi ayırtmanızda yarar var. Şehir stresinden uzaklaşarak, yeni yıla mükemmel başlayabilirsiniz. Tatilin verimliliği artırdığı yapılan araştırmalar ile yüzlerce kez tescillenmişken, bu tatili kendiniz için en iyisine dönüştürün.

İyi tatiller!

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön