Anasayfa » Girisimler » Yeni Online Seyahat Platformu Tripoki Expedia ile İş Birliğine Gidiyor
Girisimler

Yeni Online Seyahat Platformu Tripoki Expedia ile İş Birliğine Gidiyor

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
28 Mayıs 2018

Türkiye’nin yeni nesil online seyahat platformu Tripoki, dünyanın en büyük ürün sağlayıcı seyahat platformlarından Expedia ile işbirliğine gittiklerini duyurdu.

360° seyahat planlamalarını tek bir noktadan hızlı ve kolayca yapma imkanı sunan Tripoki, sektörü hareketlendiren stratejik işbirliklerine devam ediyor. Teknolojik yatırımlarıyla uçuş noktalarını ve otel sayısını da artırmayı hedefleyen yeni online seyahat platformu, henüz duyurduğu Expedia iş birliğiyle bünyesine yeni kattığı otelleri www.tripoki.com’dan sunmaya başladı. Bu son girişimiyle Türkiye’de Expedia’dan hizmet alan az sayıdaki şirketlerden biri haline gelen seyahat platformu, dünya çapında 350 binden fazla otel sunan tek Türk seyahat platformu olma özelliğine kavuştu.

EuroLeague’in de seyahat sponsoru oldu

Sektördeki etkinliğini artırmak için yaptığı yeni yatırımların yanı sıra pazarlama iletişim çalışmalarıyla da dikkat çeken platform, geçtiğimiz günlerde Turkish Airlines EuroLeague Basketball ile de bir işbirliğine imza atmıştı. 2 yıl boyunca EuroLeague Basketball’un resmi global seyahat acentesi olan seyahat platformu; EuroLeague’in kendi çalışanları, hakemleri, F4 takımları ve medyası için tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak.

tripoki ile ilgili görsel sonucu

Otel, uçak, araç kiralama, tur ve etkinlik kategorilerindeki ürünleriyle dünyanın kapılarını müşterilerine açmayı hedeflediklerini belirten Tripoki Kurucusu Ilgaz Bağlıkaya; “Turkish Airlines EuroLeague Basketball ile uzun dönem hedeflerimizin uyuştuğuna inanıyoruz. Hem EuroLeague hem de Tripoki özgür, yeni deneyimlere açık, eğlenceyi ve seyahat etmeyi seven insanlara hitap ediyor. Ancak en önemlisi ikisi de kaliteden asla ödün vermiyor. EuroLeague ile olan işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyorum” açıklamasında bulunmuştu.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön