Anasayfa » Güncel » Yalnız Yapmayın: Paylaşarak Yapacağınız En İyi Grup Aktiviteleri
Güncel

Yalnız Yapmayın: Paylaşarak Yapacağınız En İyi Grup Aktiviteleri

yalniz-yapmayin-paylasarak-yapacaginiz-en-iyi-grup-aktiviteleri
Beste Eşerler
Beste Eşerler
11 Ocak 2016

 

Eğer yaptığınız bir seyahatin deha da iyi geçmesini istiyorsanız; en iyi seçenek onu bir grup aktivitesi şeklinde gerçekleştirmektir! Kısaca, yanınızda size eşlik edecek, deneyimlerinizi ve duygularınızı paylaşacak, sevdiğiniz ve pek tabi kafa dengi arkadaşlarınızın olması… Bunun sebebi ise bazen gittiğiniz yer ne kadar güzel olursa olsun, onu paylaşacak kimse olmadıktan sonra bunun bir şey ifade etmemesidir. İşte, size birkaç fikir verebilecek, paylaştıkça güzelliği artacak birkaç grup aktivitesi. Dikkat: Ancak paylaştıkça keyfi artar!

Daha çok macera ya da daha çok kültür… Neyi tercih ederseniz edin, bu yıl tatilde evden uzak kalmaya bakın (tabi ev kuşlarını da unutmadık). Zaman geçirmekten hoşlandığınız insanların listesini yapmaya başlayabilirsiniz: işte başlıyoruz!

yalniz-yapmayin-paylasarak-yapacaginiz-en-iyi-grup-aktiviteleri1_tg

At sürmek

Deniz kıyısında -gün batımı zamanını tercih ederek- at sürmek

Ya kendinizle baş başa sürün ya da bu deneyimi bir atı iki kişi paylaşarak yaşayın; hiç şüphesiz bu aktivite deniz kıyısında yapılınca keyfinizi iki katına çıkaracak. Özellikle atınızın ayaklarının altından kayan dalgalarla birleşince kendinizi film setinde hissetmeniz işten bile değil! O zaman belki de havalar güzelleşince yapılacaklar listenize biniciliği –özellikle deniz kıyısında olacak şekilde tabi- eklemeyi unutmazsınız.

yalniz-yapmayin-paylasarak-yapacaginiz-en-iyi-grup-aktiviteleri2_tg

İspanya deneyimi

Grup olarak keyfini süreceğiniz bir macera deneyimi: İspanya

İspanya deyince aklımıza muhteşem doğal güzellikleri, sıcacık konukseverliği ve pek tabi eşsiz ve leziz mutfağı geliyor. Ancak bu kez, arkadaşlarınızla birlikte geçirebileceğiniz bir macera alanı olarak karşımıza çıkan ülkenin ilk doğal parkı Picos de Europa’da uzun doğa yürüyüşlerinden tutun, hoplayıp zıplayarak yapabileceğiniz her türlü aktivite mevcut. İşte tam da bu, belki de bu yıl arkadaşlarınızla paylaşacağınız en iyi deneyim olmaya adaydır; bir düşünün deriz.

yalniz-yapmayin-paylasarak-yapacaginiz-en-iyi-grup-aktiviteleri

Ev kuşlarına özel

Evde kalmak, pizza söylemek ve tabi eğlenmek

Muhtemelen bu saydıklarımız ev kuşları için muhteşem üçlü… Eğer siz de dışarı çıkmaktan pek de haz etmeyenlerdenseniz evde de grup olarak yapabileceğiniz birçok güzel ve eğlenceli aktivite mevcut. Yaratıcı olun!

 

O zaman, eğer siz de bir sonraki planınızı yalnız yapmak yerine onun paylaştıkça çoğalmasını istiyorsanız tam zamanı! O zaman telefona sarılmak için neden bekliyorsunuz?

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön