Anasayfa » Etkinlikler » World Tourism Forum Biletleri Satışta!
Etkinlikler

World Tourism Forum Biletleri Satışta!

world-tourism-forum-biletleri-satista
Beste Eşerler
Beste Eşerler
4 Kasım 2015

Dünya turizmine yön veren liderlerin bir araya geleceği Turizmin Davos’u World Tourism Forum İstanbul ve Antalya biletleri satışa çıktı. Akdeniz Toplantısı 10 Aralık’ta Antalya; Global Toplantı ise 4-5-6 Şubat 2016’da İstanbul’da gerçekleşecek. Siz de bu uluslarası organizasyonda yerinizi şimdiden ayırtın!

Merakla beklenen turizm sektörünün en yenilikçi uluslararası organizasyonu World Tourism Forum, bu yıl sonunda gerçekleşecek Akdeniz Toplantısı ve 2016 yılında gerçekleşecek Global Toplantı, dünya turizmine yön veren tüm liderleri tek bir çatı altında toplayarak liderlerin deneyimlerini ve sektöre bakış açılarını misafirlerine sunma imkanı sağlıyor.

Akdeniz Toplantısı Bölgesel Gelişmeleri Ele Alacak

Turizm otoriteleri, yatırımcıları ve turizmin önde gelen bölge tanıtım ofislerinin başkanlarının konuşmacı olarak yer alacağı Akdeniz Toplantısı, 10 Aralık’ta Antalya Maxx Royal Belek Resort Hotel’de gerçekleşirken organizasyonda; online turizm, destinasyon pazarlaması, havacılık, turizm yatırımları ve golf turizmi gibi konular ele alınacak. Aynı zamanda bu organizasyonda World Tourism Forum vizyonu bölgesel bir yaklaşımla ele alınırken Türkiye’nin potansiyel turizm kaynakları da değerlendirilecek.

world-tourism-forum-biletleri-satista_tg

Akdeniz Toplantısı 10 Aralık’ta Antalya’da Gerçekleşecek

Global Toplantı İstanbul’da Gerçekleşecek

4-5-6 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda (ICEC) gerçekleşirken, etkinlik kapsamında online turizm, destinasyon pazarlaması, turizm yatırımları, sağlık turizmi, teknoloji ve akıllı yatırımlar, havacılık sektöründe yeni trendler, iş seyahatleri, lüks seyahat ve alışveriş turizmi gibi birçok konu sektörün liderleri tarafından ele alınacak.

Siz de bu etkinliklerde yer almak isterseniz, tıklayın.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön