Anasayfa » Girisimler » World Tourism Awards için Başvurular Başladı
Girisimler

World Tourism Awards için Başvurular Başladı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
30 Kasım 2016

World Tourism Forum kapsamında düzenlenecek olan turizm sektörünün prestij ödüllerinin sahiplerini bulacağı “World Tourism Awards” başvuruları alınmaya başlandı.

Türkiye turizminin geleceği sürekli yeni bir gündemle masaya yatırılırken bu kez dünya turizmine yön veren sektör liderlerinin, turizmin geleceğini konuşacağı “World Tourism Forum” 16-18 Şubat 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleştiriliyor.
Bu yıl  üçüncüsü düzenlenecek olan World Tourism Forum Global Meeting dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda sektör yöneticisini, yatırımcısını ve siyasi otoriteyi bir araya getirecek.
Akşam gazetesinde de yer verilen habere göre zirve kapsamında sektörün en iyileri Çırağan  Palace Kempinski’de düzenlenecek olan “World Tourism Awards” töreninde ödüllendirilecek. Turizm alanında hizmet kalitesi yüksek şirketlerin sürdürülebilir projelerle turizm endüstrisine olan katkılarının ödüllendirileceği organizasyonda;

En İyi Termal Otel,
En İyi CIP Lounge,
En İyi Otel Grubu,
En İyi Aile Hotel,
En İyi Tasarım Otel,
En İyi Havayolu,
En İyi Lüks Business Hotel,
En İyi Teknoloji Yenilik,
En İyi Seyahat Başvuru,
En İyi MICE Ajansı,
En İyi Otel Uygulama,
En İyi Turizm Yatırım Grubu,
En İyi Tur Operatörü,
En İyi Lüks Butik Otel Operatör,
En İyi Lüks City Hotel,
En İyi Business Class Hizmet

gibi kategorilerde ödüller sahiplerini arayacak.

World Tourism Awards  için başvuracak olan firmalar için son tarih 1 Şubat 2017.
33 kategoride verilecek olan ve “Dünya Turizminin Oscar’ı” sayılan “World Tourism Awards” başvuruları 1 Şubat 2017’ye kadar devam edecek.

www.worldtourismawards.net/apply.php web sitesi üzerinden yapılan başvurular uluslararası değerlendirme komitesinin öncülüğünde değerlendirilecek.Yapılan oylamalar ve sunum sonrasında ödüller, düzenlenecek görkemli tören ile sahiplerini bulacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön