Anasayfa » Güncel » Winter Wonderland Alışveriş Günleri Atatürk Havalimanı’nda
Güncel

Winter Wonderland Alışveriş Günleri Atatürk Havalimanı’nda

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
21 Aralık 2017

Kış festivali olarak bilinen “Winter Wonderland Alışveriş Günleri” 20 – 23 Aralık tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda.

 

Dış Hatlar Terminali Metro Katı Şenlendi

1.350 metrekarelik alana kurulan stantlar dış hatlar terminali metro katında misafirlerini ağırlamaya başladı. Birbirinden seçkin markalar 4 gün boyunca ürünlerini meraklılarıyla buluşturabilecek. Ayrıca DJ performansları ve sürpriz etkinlikler de ziyaretçileri bekliyor.

Çocukların İhtiyacı Da Unutulmadı

Festival çok özel bir projeyi de vesile oluyor. İhtiyaç sahibi çocukların dilekleri dile geliyor. Festival alanına kurulan büyük bir dilek ağacı ise aracılık ediyor.

Çocuklar, kendi el yazıları ile ihtiyaçlarını zarflar içerisine yazarak, ağaca astı. Bahsekonu çocuklara yardım etmek isteyen Atatürk havalimanı yolcuları ise dilekleri yerine getirebilecek. Dilek ağacından herhangi bir zarf almaları yeterli.

 

 

“Alış- veriş festivalini havalimanına taşıdık” Fuarın organizatörlerinden Sevda Kaya, “Geleneksel olarak her sene Winter Wonderland temalı alış-veriş festivali düzenliyoruz. Ben 30 yılımı havalimanında geçirdim. Burada çalışan beyaz yakalılar yoğun bir şekilde çalıştığından dolayı alış-verişlere vakit ayıramıyorlardı. Bunu bildiğim için dedim ki, farklı bir proje olsun böyle bir şey yapayım. Böylece alış- veriş festivalini havalimanına taşıdık” dedi.

Festivalde ayrıca bir sosyal sorumluluk projesi de yürüttüklerini anlatan Kaya, “Acil İhtiyaç Projesi Vakfıyla işbirliği yaparak ihtiyaç sahibi çocukların dileklerini gerçekleştirmek istedik. İhtiyaçları olan çocukların kendi el yazılarıyla dilek ağacımızda dilekleri mevcut.

 

Her gelen katılımcının dilek ağacından bir mektup almasını istiyoruz. Çocuklar el yazılarıyla mektuplarını daha önce yazdılar. Arkadaşlarımız onları topladı ve buradaki ağaca astık. Her gelen ağaçtan bir mektup alarak ne yazıyorsa onu gerçekleştirecek“ diye konuştu.

Winter Wonderland Alışveriş Günlerine Emel Yıldırım, Elif Gönlüm gibi iş ve cemiyet hayatının ünlü simaları da kendi markaları ile katılıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön