Anasayfa » Seyahat Sektorü » Havayolları » WestJet Havayollarının ‘Frozen’ Uçağı İçimizi Isıtıyor
Havayolları

WestJet Havayollarının ‘Frozen’ Uçağı İçimizi Isıtıyor

westjet-havayollarinin-frozen-ucagi-icimizi-isitiyor
Beste Eşerler
Beste Eşerler
21 Ekim 2015

Aldırma, aldırma; engel olamıyorum… Böyle söyleyince her ne kadar bir şey ifade etmiyor olsa da kim Disney yapımın efsanevi ‘Frozen’ (donmuş) animasyonunun şarkı sözlerini unutabilir ki? Evet, doğru o ‘Frozen’… Oysaki şimdi, WestJet bu buzlu animasyonun temasında, filosuna ait bir uçağı dekore ederek donmuş kalplerimizi ısıtmak için geliyor.

Kanada merkezli havacılık şirketi WestJet, Disney animasyona ait dünyaca ünlü Frozen filmi temasında, filosuna ait bir Boeing 737’yi dekore etme projesine imza attı.

Görünüşe göre WestJet’in bu ‘Frozen’ projesiyle, uçaklarından biri 30,000 fit yükseklikte yaklaşık -30 derece sıcaklıkta kendini gerçekten evinde gibi hissedecek. Frozen; yani donmuş anlamına gelen animasyon yapımı ile dekore edilen uçak bu sefer iki kere donacak.

Gerçek Bir ‘Frozen’ Deneyimi

Nedir bu ‘Frozen’ deneyimi? Filmin adına uygun olarak donuyor olmak mıdır? Hayır, tabi ki WestJet 30,000 fit yükseklikte donmuş deneyimi yaşatma için kapılarından birini açmayacak! Bunun yerine şirket, film karakterleriyle Boeing 737 tipli uçağının dış yüzeyini kaplamayı tercih etti. Tabi, iç dekorasyonunu da unutmadı.

Bu sevimli projenin gerçekleştirilmesi için WestJet, Disney sanatçılarıyla bir işbirliği gerçekleştirirken sanatçılar, bu proje için tam 23 farklı tonda renk kullanarak uçağın dış cephesini Frozen çizgileriyle boyadı.

Yalnızca Çocuklar İçin Değil

WestJet Frozen Uçağı projesi yalnızca çocuk yolcuları memnun etmek için değil; aynı zamanda animasyonun tutkunu yetişkin yolcuları da memnun etmek için tasarlandı. Çünkü Kanadalı şirket, animasyon tutkusunun herhangi bir yaş gözetmeyeceği kanısında… Kısaca bu kurulumdan çocuklar ne kadar etkilendiyse, yetişkin yolcular da o kadar büyülendi.

O zaman, kim bir sonraki uçuş planını büyülü bir dünyada yapmak ister? Yalnızca ufak bir bilgi daha: göreceksiniz, bu sevimli uçak hiç de o kadar ‘donmuş’ değil…

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön