Anasayfa » Etkinlikler » Usta Sanatçı Kayahan Şarkıları Torun Center Artı Sahne’de Yankılanacak
Etkinlikler

Usta Sanatçı Kayahan Şarkıları Torun Center Artı Sahne’de Yankılanacak

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
20 Mart 2019

Yolu sevgiden geçen herkesle bir gün bir yerlerde buluşulacağına inandı, bizleri de inandırdı. 2015’te kaybettiğimiz büyük usta Kayahan, 25 Mart’ta anılacak, çok da güzel bir yarara.

 

Kayahan şarkıları Pembe İzler için söyleniyor

Türkiye’nin sevilen sesleri, sanatçı Kayahan’ın şarkılarını İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşliğinde, Beykoz Belediyesi katkılarıyla Torun Center Artı Sahne’de kanser ile mücadele eden kadınlar yararına, Pembe İzler Derneği için söylüyor.

25 Mart Pazartesi / 20.00

Bilet fiyatları 250 ila 350 TL arasında değişiyor.

https://www.pembeizler.org/

Büyük Usta’yı Anma Konserinin Bu Sene 4’üncüsü Düzenleniyor

„İyi ki doğdun Kayahan“ konserleri, sanatçının vefatından sonraki her sene eşi İpek Açar tarafından düzenlemeye başladı.

GECEYE KATILAN İSİMLER

Alex, Beste Açar, Betül Demir, Cansu, Cenk Eren, Derya Uluğ, Elif Buse Doğan, Emre Altuğ, Ferman Toprak, Hakan Aysev, İpek Açar, Keremcem, Onur Mete, Suat Suna, Ufuk Yıldırım, Yavuz Bingöl, Yeliz ve Yusuf Güney’in sahne alacağı gecenin maestrosu Alper Kömürcü olurken, şef Alper Kömürcü’nün kurucusu olduğu İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası, sahneye çıkacak bu ünlü isimlere eşlik edecek.

Pembe İzler Derneği

2014 yılında meme kanseri başta olmak üzere tüm kadın kanserleri toplumu bilinçlendirme ve maddi yetersizliği olan hastalara teşhis ve tedavide destek verme amacıyla kuruldu. Başka bir deyişle dernek, bu çok önemli mücadelede hastanın ve hasta yakınlarının omzundaki el olmayı hedefliyor. Doğruyu anlatarak, uygulayarak farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Bunu olabildiğince yaygın hale getirmek için de birbirinden farklı, nitelikli ve kapsamlı projeler hazırlıyor.

Dernek, kadın kanserleri ile savaşan kadınların tedavi sürecinde ve sonrasında en önemli destekçileri olup, hastalığa yakalanmış kadınların hastalıktan ve sonrasından korkmayan güçlü kadınlar olarak hayatlarını sürdürmelerini amaçlıyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum
POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER