Anasayfa » Seyahat Sektorü » Havayolları » Uçak Tasarımları Gün Geçtikçe Renkleniyor
Havayolları

Uçak Tasarımları Gün Geçtikçe Renkleniyor

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
18 Aralık 2018

Tam da sevilen film kahramanları ya da favori spor takımlarının renklerine bürünen uçaklara alışmışken havayolları daha da renkli motiflerle uçaklarını süslemeye devam ediyor.

Karşınızda bir “Kar Leoparı”

Air Astana Havayolları ilk Embraer E190-E2 model uçağını teslim aldı. Uçağın burun kısmı kar leoparı desenine boyanmış bir şekilde teslim edildi.

Havayolları, aynı model uçaktan 2019 yılı içerisinde tamamlanması öngörülen toplam 10 adet sipariş etti.

 

 

Air Astana Başkanı Peter Foster yeni nesil bu uçaklarla ilgili ekonomik, çevresel ve konfor bakımından yolcularının tercihi nezdinde yüksek beklentileri olduğunu belirtti.

ANA All Nippon Havayolları “Deniz Kaplumbağasını” Seçti

21 günlük bir çalışmanın ardından All Nippon havayolları “Flying Honu” adı verilen A380 model uçağını teslim aldı. Uçağın gövdesi mavi bir deniz kaplumbağası tasarımıyla meraklı gözlerin karşısına çıktı.

 

Ağırlıklı olarak kullanılan mavi renk, uçağın rotasında bulunan Hawaii adasının masmavi gökyüzünü temsil etmekte.

Havayolları Başkan Vekili Yutaka Ito, en büyük yolcu uçağını hizmete sunuyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“Airbus A380 ile havayollarımızın yolcuları Hawaii adalarına daha konforlu ve gidecekleri destinasyonun atmosferine daha uygun bir seyahat deneyimleyecekler” dedi. Yolcularının tatillerini en başından itibaren hatırlamaya değer kılmak adına bu çalışmalarda bulunulduğunu belirtildi.

İkinci A380 model uçağı Temmuz 2019 tarihinde teslim alacak olan havayolları, bu defa da turistik adanın kristal berraklığındaki sularını temsilen uçağı “zümrüt yeşille” donatmayı planlıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön