Anasayfa » Girisimler » Uber’den LifePinner Kullanıcılarına Özel Hoş Geldin Hediyesi
Girisimler

Uber’den LifePinner Kullanıcılarına Özel Hoş Geldin Hediyesi

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
10 Nisan 2018

Seyahat etmeyi sevenlerin, özellikle de gezginlerin favori uygulamalarından biri haline gelen LifePinner ile son günlerin gündemden düşmeyen konforlu ulaşım çözüm sistemi Uber özel bir işbirliğine imza attı. Uber’e üye olan LifePinner kullanıcıları hoş geldin hediyesi olarak yeni Uber kullanıcıları için geçerli 20 TL’lik uberXL ücretsiz yolculuk hakkına sahip olacak.

Seyahat etmeyi sevenler için işi daha eğlenceli hale getiren yeni nesil mobil seyahat uygulaması LifePinner, sadece içeriği ile değil işbirlikleri ile de kullanıcıları için özel seçenek ve çözümler sunuyor. Uygulamanın kullanıcıları için en son sürpriz son günlerin popüler  ulaşım sistemi Uber ile ilgili…

İstanbul’da 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Uber’e üye olan LifePinner kullanıcıları; yeni Uber kullanıcıları için geçerli, 20 TL’lik uberXL ücretsiz yolculuk yapılmasını sağlayan hoş geldin hediyesinin sahibi olacaklar.

İstanbul, Bodrum ve Çeşme’deki uberXL yolculuklarında geçerli

Uber uygulamasını indiren ve hesabını oluşturan LifePinner kullanıcıları, kendilerine verilen promosyon kodunu Uber’e kaydolurken hesaplarına girerek hediyeden yararlanabilecek. Bu hediye sadece İstanbul, Bodrum ve Çeşme’deki uberXL yolculuklarında geçerli olacak.

Dönem dönem kullanıcıların tercihlerine göre seyahat istatistikleri de yayınlayan LifePinner’da kullanıcılar; notlar ve fotoğraflar ekleyerek, kişisel seyahat rehberi oluşturarak, gezilen şehirleri puanlayabiliyorlar. Ayrıca uygulama, kullanıcıların paylaşımlarından faydalanarak bir seyahat infografiği de oluşturuyor. Dahası bu grafik sosyal medyada da paylaşılabiliyor.

Seyahat uygulaması LifePinner hem İOS hem de Android cihazlardan indirilebiliyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön