Anasayfa » Girisimler » Türkiye’nin En Kapsamlı Termal, SPA & Wellness Rehberi Yayınlandı
Girisimler

Türkiye’nin En Kapsamlı Termal, SPA & Wellness Rehberi Yayınlandı

Son dönemde artan bir ilgiyle karşılaşan termal turizmine katkı sağlamak amacıyla, Prontotour ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğinde hazırlanan Türkiye’nin Termal, SPA & Wellness rehberi seyahatseverlerin ilgisine sunuldu.

Yer altından gelen, bulunduğu bölgenin mineralleriyle zenginleşen termal sularının çıktığı coğrafyalar dünyada pek çok seyahat tutkunu için gözde rotaları oluşturuyor. Sağlık açısından önemli olan bu değerli sular, doğanın insanlığa sunduğu şifa niteliğinde. Suyla gelen doğal ve sağlıklı yaşam kaynağı termal ile SPA & Wellness tesislerinin önemi de her geçen gün artıyor.

Türkiye, tarihi ve kültürel zenginliğinin yanı sıra bulunduğu coğrafya açısından kaliteli termal tesislere sahip bir ülke konumunda. Bu değerli kaynaktan yola çıkılarak; Prontotour ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğinde önemli bir başvuru kitabına imza atıldı. Termal, SPA & Wellness Rehberi; Türkiye’nin kültürel zenginlikleri, kadim tarihi, doğal güzelliklerinin yanı sıra en iyi termal tesisleri ve SPA & Wellness imkanlarının bulunduğu oteller hakkında detaylı bilgiler veriliyor.

7 bölge 54 şehri kapsıyor

Alanında boşluğu doldurmayı amaçlayan kitap; 7 bölge 54 şehri kapsayan içeriğiyle yerli ve yabancı turistler için bir seyahat rehberi özelliğinde. Her yıl güncellenerek yeniden basılacak olan rehber, gezginlerin başucu kaynağı olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin Seyahat Rotaları ile Termal, SPA & Wellness Rehberi, BAU’nun yayın şirketi Pusula yayıncılık etiketiyle 28 Şubat 2018 tarihinde raflardaki yerini aldı. Kitap; D&R’lar, Remzi, İnkılap gibi zincir kitabevlerinin yanı sıra Türkiye genelinde birçok kitabevinde ve İdefix, Kitapyurdu, D&R, Pandora gibi internet sitelerinde satışta.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön