Anasayfa » Güncel » Türk Telekom Prime’dan Avrupa’ya Çift Kişilik Uçak Bileti Hediye
Güncel

Türk Telekom Prime’dan Avrupa’ya Çift Kişilik Uçak Bileti Hediye

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
4 Temmuz 2018

Türk Telekom Prime, her cuma Avrupa’ya gidiş ve dönüş uçak bileti hediyesi kazanma fırsatı sunuyor. Bahsekonu kampanyadan 07.07.2017 – 07.10.2017 tarihleri arasında “Prime’la Tanış 10GB”, “Prime’la 10GB”, “Prime’la 15GB” ve “Prime’la 20GB” Türk Telekom mobil tarifelerine geçiş yapan veya Türk Telekom Prime evde internet paketlerinde bulunanlar yararlanabilir.

Kampanya Detayları ve Katılım Koşulları:

Kampanya, kampanya kodunda sahip katılımcılara, tüm hava limanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır) ve harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) kendilerine ait olacak şekilde;

Ankara (Esenboğa)  – İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen) – İzmir(Adnan Menderes) havalimanlarından :

Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında, katılımcı tercihine göre çift kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti hakkı kazandırır.

 

Katılımcılardan biri kampanyaya hak kazanan Türk Telekom hattının sahibi olmalıdır. Başka biri tarafından kullanılamaz.

1. Her bir katılımcı bir adet kampanya kodu hak etmiş olacaklardır. Katılımcılar kampanyayı kampanya kodu üzerinden takip edilecektir.

2. Katılımcı ise yaş sınırı olmaksızın her birey olabilecektir. (18 yaşından küçük yolcular, birlikte seyahat etmeyecek olan ebeveyn veya ebeveynlerinin noterden alacakları bir “MUVAFAKATNAME” olmadan yurt dışına çıkamazlar.)

Kampanyaya katılım kişi başına 1 adetle sınırlıdır. Farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Katılımcının, Avrupa Uçak Bileti hakkından faydalanabilmesi için öncelikle Türk Telekom Prime tarifelerinden veya Türk Telekom evde internet paketlerinden birine geçiş yapmış* olmalıdır. Başvurular TÜRK TELEKOM GRUBU tarafından gönderilen Kampanya Kodu ile www.primeileavrupaya.com adresinden yapılacaktır.

 

Katılımcının, kampanya kodu  ile kampanya kapsamında www.primeileavrupaya.com web sitesine girerek, rezervasyon formuna ulaşması ve formu eksiksiz doldurup çıktısını alması gerekmektedir.

Web sitesi üzerinden rezervasyonun yapılma süresi 30 gündür. Bu süreden daha geç yapılacak olan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş – dönüş uçuş tarihi tercihi belirtilmiş olmalıdır,

İlk gidiş uçuş tarihi tercihi başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonra olmalıdır,

Tarih tercihleri arasında en az 2 hafta olmalıdır. Dönüş, gidiş yapılan havalimanına olacaktır.

Başvuru formu ve Türk Telekom faturası ile birlikte posta, kargo ya da kurye ile BRANDCOOP’a gönderilecek ve formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır,

En son geri (uçuş) dönüş tarihi, başvuru tarihinden 1 yıl sonra olabilir.

29 Ağustos 2017 – 5 Eylül 2017 / 19 Aralık 2017 – 3 Ocak 2018 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamında değildir.

Tüm detaylara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön