Anasayfa » Güncel » Turizm-İK 28-31 Ocak’ta EMITT Fuarı’nda
Güncel

Turizm-İK 28-31 Ocak’ta EMITT Fuarı’nda

turizm-ik-28-31-ocakta-emmit-fuarinda
Merve Ateş
Merve Ateş
24 Ocak 2016

Türkiye’nin ilk ve tek turizm eleman arama ve insan kaynakları portalı Turizm İK, 28-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda(EMITT) ziyaretçilerini bekliyor.

Bu yıl yirmincisi yapılan  Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na ‘alanında bir ilke imza atanlar’ katılıyor.  Turizmi insan kaynakları ile birleştirerek Türkiye’de bir ilke imza atan Turizm-İK 28-31 Ocak tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan EMITT Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşacak.

Turizm-İK Fuarda Neler Yapacak?

Turizm-İK Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Pekel, kurumun fuarda neler yapacağı, misyonu ve vizyonuna dair Turizm Global’e konuştu. “Yeni sezonun tüm turizm camiası için iyi geçmesini dileriz” diyerek söze başlayan Pekel, fuarda ziyaretçilere Turizm-İK’nın sahip olduğu vizyon, misyon ve çalışma alanları hakkında bilgi vermeyi ve kendilerini diğer kariyer portallarından ayıran özelliklerini anlatmayı planladıklarını söyledi.

Turizm-İK ekibi fuarda 7.salon 755 no’lu standda yer alacak.

Turizm-İK Hakkında

Turizm-İK, adaylara ve firmalara konaklama, acentecilik, yiyecek içecek, ulaşım, rekreasyon sektörleri başta olmak üzere birçok sektörden iş ve eleman arama imkanı sunuyor. Turizm-İK aynı zamanda insan kaynakları yönetiminde, adaylara ve firmalara hızlı, kolay ve sektöre özel çözümler, seçme ve değerlendirme, lokal ve global gelişmeleri takip ederek üye firmalarına işgücü kabiliyeti sağlama gibi hizmetler de vermektedir.

Turizm ve insan kaynaklarını aynı çizgide buluşturan firma misyonunu ‘Turizm işletmeleri, çalışanları, okulları ve öğrencilerini tek bir çatı altında birleştirerek, tüm Türkiye’nin turizm insan kaynakları ihtiyacına hizmet etmek’  olarak tanımlıyor.

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön