Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Turizm Global Erkeklere Özel: ‘ Adam Gibi ’ Tatil Seçenekleri
Destinasyonlar

Turizm Global Erkeklere Özel: ‘ Adam Gibi ’ Tatil Seçenekleri

turizm-global-erkeklere-ozel-adam-gibi-tatil-secenekleri
Beste Eşerler
Beste Eşerler
20 Kasım 2015

Haberiniz var mı bilmiyorum; ama dün tüm dünyada Dünya Erkekler Günü kutlandı. Biz de erkek takipçilerimiz ve tabi herkes için en ‘ adam gibi ‘ tatil seçeneklerini sıraladık; ister yalnız ister en yakın arkadaşlarınızla… Tabi, bu önerilerden yararlanmak için erkek olmak bir ön koşul değil. Yine de sevgili takipçilerimiz, lütfen bunu ufak bir hediye olarak kabul edin: Dünya Erkekler Gününüz kutlu olsun!

Siz de bir gün bile tatil planı yapmadan duramayanlardan mısınız? Ya da küçük bir kaçış? Adrenalin tutkunu musunuz, yoksa daha sakin kalmayı mı tercih edersiniz? İşte kendiniz için en uygun ‘adam gibi’ tatil seçenekleri…

1. İyi bir okuyucu olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

Okumak iyidir… Daha önce bookendbedtokyo.com’u duydunuz mu? Size kocaman kütüphanelerle bezenmiş bir otelde bir oda bulmanızı sağlayan Japon girişimi. Umarız en kısa sürede daha yakın yerlerde de böyle seçenekler karşımıza çıkar. ‘ Adam gibi ’ okumak için, sessiz sakin bir yerlere kaçabilirsiniz.

2. Avcılık: Tabi, lütfen ‘ adam gibi ’ kurallarına göre oynayalım!

Avlanmak, özellikle son zamanlarda fazlaca tercih edilen aktivitelerden biri; özellikle kış mevsiminde… Ancak lütfen oyunu ‘ adam gibi ’ kuralına göre oynayalım; yoksa olay avcılık değil katliam olur!

turizm-global-erkeklere-ozel-adam-gibi-tatil-secenekleri2_tg

Monte-Carlo Formula1 yarışı

3. Hızlı ve öfkeli stili

Tek bir yer: Monaco. Aynı duyguları paylaştığınız arkadaşlarınızı alın ve Formula 1 yarışının Monte-Carlo’da tadını çıkarın.

4. Adrenalin yalnızca bir hormon değildir!

Çünkü o, bir hayat tarzı! Bunu yaşarken gerçekten sevdiğiniz birini de yanınıza almayı sakın unutmayın. Belki birlikte Yeni Zelanda’da bungee-jumping yaparsınız -ki Yeni Zelanda bu aktivite için Dünyadaki en iyi yer olarak biliniyor- ya da belki de birlikte Everest tepesine tırmanırsınız, tabi cesaretiniz varsa!

5. Yoksa siz de mi bir rock starsınız?

O zaman tüm zamanların en güzel rock şehirlerinden biri olan Seattle’a ne dersiniz? Eğer iyi bir rocker tarzınız varsa, bu kuzeybatı Amerikan şehrini mutlaka ziyaret edin deriz!

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön