Anasayfa » Girisimler » Trip Aside: Aktarma Sürenizde Yeni Bir Şehri Keşfedin!
Girisimler

Trip Aside: Aktarma Sürenizde Yeni Bir Şehri Keşfedin!

trip-aside-aktarma-surenizde-yeni-bir-sehri-kesfedin
Burcu KAYMAK
Burcu KAYMAK
11 Şubat 2016

Uçaklar arası aktarma için uzun saatler beklemek zorunda kaldığınız olmuştur, vakit geçirecek bir şeyler mutlaka bulursunuz ama bir süreye kadar. Sonrası oturup sıkılmakla geçmesin diye Trip Aside isimli yeni bir girişim, sizleri havaalanından şehrin sokaklarına bırakıyor.

Trip Aside genelde 6 ila 8 saat arası aktarama beklenen uçuşların sıkıcılığını yok etmek için atılmış bir can simidi gibi.  Öyle ki size isterseniz tek başına isterseniz rehber eşliğinde tur seçenekleri sunuyor, havaalanında sıkılmak yerine o saatlerini yeni bir şeyler keşfederek geçirmenize olanak sağlıyor.

Şimdilerde sadece Brüksel, Frankfurt, Londra, Madrid, Roma, Paris gibi  6 Avrupa şehrinde hizmet veren şirket gelecekte operasyonunu Dubai ve Lizbon’a genişletmeyi planlıyor.

Trip Aside

Trip Aside

Yolculuk rotanız ve biletiniz özellikle bu şehirlerde duraklamaya müsaitse mutlaka tekliflerine göz atmalısınız.

Size özel düzenlenen rehbersiz turlar 35 dolardan başlarken örneğin  şirketin  Londra  turu hakkında böyle bir fikir sahibi olabilirsiniz:

“Eğer sanatı seviyorsanız, size özel olarak en büyük müzeler olan British Museum ve National Gallery’nin de  bulunduğu  bir yol haritası çıkarabiliriz.”

TripAside’ın CEO’su CEO Emmanuel Rozenblum ise hizmetleri hakkında:

“Bizim yürüyüş turlarımız gönül rahatlığı yoğun gezginler için kısıtlı bir zaman diliminde şehri keşfetmenin en iyi yolu. Trip Advisor’da duraklama sürelerinde daha iyi deneyimler yakalayanların hakkımızda ki yorumlarına baktığımız zaman gerçekten özel bir şeyler yaptığımızı hissettik.” dedi

Trip Aside’ın gezginler için en büyük avantajı ise bilmediğiniz bir ülkede özellikle kısıtlı bir zaman diliminde size en uygun ulaşım araçlarını sağlayarak normalde daha fazla vakit kaybedeceğiniz şeyleri hızlı bir biçimde yapmanızı sağlaması.

Buradan Trip Aside hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön