Anasayfa » Güncel » “Travelers’ Choice 2019” Açıklandı. Dünyanın En Lüks Oteli Kapadokya’da…
Güncel

“Travelers’ Choice 2019” Açıklandı. Dünyanın En Lüks Oteli Kapadokya’da…

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
24 Ocak 2019

Dünyanın en çok takip edilen otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor’ın, milyonlarca kullanıcısının oyları ile belirlenen “Travelers’ Choice 2019” ödülleri açıklandı. Buna göre; Dünyanın En Lüks Oteli Kapadokya’daki Kayakapı Premium Caves – Cappadocia oldu.

Seyahat sektörünün her yıl sonucunu merakla beklediği TripAdvisor’un milyonlarca kullanıcısının oyları ile belirlenen “Travellers Choice 2019” ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Geçen yılki “Travelers’ Choice 2018”  ödülleri kapsamında 9 kategoride – 14 ödüle layık görülen KAPTİD Üyesi Kapadokya oteller, bu yıl 12 kategoride 16 ödülün sahibi oldu. Bu senenin öne çıkan ismi ise başta Dünyanın En Lüks Oteli olmak üzere toplam 9 dalda ödül kazanan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia oldu.

9 ödül birden

“Travellers Choice 2019” ödülleri kapsamında Türkiye’den Dünya kategorisinde 1’incilik ödülü kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, Dünya’nın En Lüks Oteli ödülü dahil 9 ödül kazandı.

kayakapı premium caves ile ilgili görsel sonucu

Tüm dünyaya “Biz de varız” mesajı…

Dünyanın En Lüks Oteli ödülü dahil olmak üzere bir çok ödül kazanan ve 3 kategoride (En İyi Otel, En Lüks Otel ve En İyi Hizmeti Sunan Otel) Türkiye 1’inciliğini kazanarak haklı bir gurur yaşayan Kayakapı Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, “Türkiye’ye bu ödülleri getirmek bizi elbette çok gururlandırdı ve mutlu etti.

Bu ödüller Ürgüp ve Kapadokya’nın Türkiye turizmindeki yerini perçinlediğini dünyaya ise, “biz de varız!” mesajını verdiğini düşünüyorum. Bu ödülleri 2017 yılında kaybettiğimiz babamız Mustafa Dinler’e adıyoruz. Ayrıca bu ödülleri almamızda emeği olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza destekleri için çok teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Ä°lgili resim

6 otelle hizmet veriyor

1984 yılında Dinler Mocamp – Nevşehir tesisleri ile temelleri atılan Dinler Group, 35 yılı aşkın bir süredir Türk turizmine 6 otel işletmesi, ticari hava balon işletmeciliği ve seyahat acentacılığı dallarında hizmet veriyor. Dinler Group’un son halkası olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia; Kapadokya’nın Başkenti sayılan Ürgüp’te 1 Mayıs 2013’ten bu yana misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

12 kategoride 16 ödül kazanan Kapadokya otellerinin tam listesi

  • Dünyanın En Lüks 25 Oteli: Kayakapı Premium Caves – Cappadocia / 1. Sıra
  • Dünyanın En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli: Kayakapı Premium Caves – Cappadocia / 8. Sıra
  • Avrupa’nın En Lüks 25 Oteli: Kayakapı Premium Caves – Cappadocia / 1. Sıra
  • Avrupa’nın En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli: Kayakapı Premium Caves – Cappadocia / 5. Sıra
  • Avrupa’nın En İyi 25 Küçük Oteli: Dere Suites – Ürgüp / 14. Sıra
  • Türkiye’nin En Lüks 25 Oteli: Kayakapı Premium Caves – Cappadocia / 1. Sıra Museum Hotel / 14. Sıra
  • Türkiye’nin En İyi 25 Küçük Oteli: Dere Suites – Ürgüp / 2. Sıra – Göreme Inn Hotel / 6. Sıra
  • Türkiye’nin En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli: Kayakapı Premium Caves – Cappadocia / 1. Sıra – Dere Suites – Ürgüp / 5. Sıra – Göreme Inn Hotel / 15. Sıra
  • Türkiye’nin En İyi 25 Pansiyon ve Konukevi: Castle Inn – Ortahisar / 4. Sıra

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön