Anasayfa » Güncel » Titrek Selfie’lere Son: SBS Tripod
Güncel

Titrek Selfie’lere Son: SBS Tripod

Ceyda Arınç
Ceyda Arınç
15 Temmuz 2016

Akıllı telefonları ile en güzel tatil fotoğraflarını çekmek isteyenlere destek, İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’ten geliyor. SBS imzasını taşıyan tripod, selfie sticker ve lensler, telefonların gelişmiş kamera özelliklerini daha da ileri taşımaya ve sosyal medyada bol beğeni toplayan fotoğraflar çekmeye yardımcı oluyor.

Titrek selfie’lere son

Selfie standı olarak da kullanılabilen SBS tripod, telefonu sabitleyerek kamera kullanımını kolaylaştırıyor. Sadece 51 gram ağırlığı ile seyahatlerde kolayca taşınabilen ürünün ayakları 10 cm’den başlayarak 16 cm’ye kadar uzatılabiliyor. Tripodun başlık kısmı yatay olarak 360 derece, dikey olarak 90 derece hareket edebiliyor.

Telefonun arka yüzüne tutturularak kullanılan SBS selfie sticker, telefonun elden kayarak düşürülme riskini ortadan kaldırıyor. Cihaza ve kılıfına herhangi bir zarar vermeyen sticker, güçlü yapısı ile her model ve marka telefonla kullanılabiliyor.

1468311914_Aksoy_Bilisim_Lens_59_99TL

SBS distribütörü Aksoy Bilişim güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan ürünler, Şengüller Turkcell İletişim Merkezleri’nin yanı sıra ülke genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.

Farklı açıdan baktıran lensler

SBS imzasını taşıyan 3’ü 1 arada lens kitinde makro, balıkgözü ve geniş açı olmak üzere üç farklı lens yer alıyor. Makro lens ile yakın çekimlerde tüm ayrıntıları net bir şekilde görebilmek mümkün olurken, balıkgözü lens, dünyayı 180 derecelik bir açıyla kavisli bir şekilde yansıtıyor. Geniş açılı lens ise insan gözüne kıyasla yüzde 50 daha fazla alan genişliği sağlayarak, kadraja çok daha fazlasını sığdırıyor. Kitin, makro ve geniş açılı lenslerden oluşan 2’si 1 arada seçeneği de bulunuyor. Ayrı olarak satılan zoom lens ise sekiz kata kadar yakınlaştırma yapmayı sağlayarak telefonları adeta birer profesyonel fotoğraf makinesine dönüştürüyor. Minimum odak mesafesi 3 metre olan lens, uzaktaki görüntüleri keskinlik ve ayrıntılarını kaybetmeden yakınlaştırıyor.

1468311929_Aksoy_Bilisim_tripod_head_49_99TL

Tümü yansıma engelleme özelliğine sahip lensler, farklı iklim koşullarında en iyi sonucu almayı sağlıyor. Her marka akıllı telefona küçük bir halka ve klips yardımıyla tutturulabilen lensler, kolayca sökülüp takılabiliyor.

1468311965_Aksoy_Bilisim_Selfie_sticker_17_99TL

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları

2’si 1 arada lens kiti 59,99 TL

3’ü 1 arada lens kiti 79,99 TL

8X zoom lens 129,99 TL

Tripod 49,99 TL

Selfie çıkartması 17,99 TL

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön