Anasayfa » Güncel » Titanic Deluxe Golf Belek’ten Çocuklar için Yarıyıl Sürprizi
Güncel

Titanic Deluxe Golf Belek’ten Çocuklar için Yarıyıl Sürprizi

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
12 Ocak 2019

Yarı yıl tatilini Akdeniz’in ılıman ikliminde geçirmek isteyecekler için Titanic Deluxe Golf Belek, çocuklar için özel olarak tasarladığı Tini Kids Club’ta sömestr tatili boyunca çocuklara macera dolu anlar vadediyor.

Yarıyıl tatilini kayak merkezlerinde geçirmek isteyenlerin sayısı bu yıl bir hayli fazla. Kış otelleri de bu talebi karşılamak için hummalı bir çalışma içerisinde. Ancak kışın ortasında daha ılıman bir iklimde mola vermek isteyenler için güney otelleri de hala revaçta. Dolayısıyla bu bölgeden de yarı yıl tatiline yönelik hazırlık haberleri geliyor. İlk haber Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels’ten… Ünlü zincir, bünyesindeki Titanic Deluxe Golf Belek içerisinde küçük hanımlara ve beyefendilere özel Tini Kids Club’ı tasarladı. Yaş gruplarına özel olarak hazırlanan hem keyifli hem de eğitsel etkinliklerin yer aldığı kulüpte tüm çocukları sömestir tatili boyunca Titanic Deluxe Golf Belek’de eğlence dolu bir macera bekliyor.

Sömestre özel eğlenceli etkinlikler Tini Kids Club’ta

Titanic Deluxe Golf Belek’e gelen minik konuklar, Tini Kids Club’ta yaş gruplarına özel olarak hazırlanan programlarla eğlenebilecekler. Peki neler bunlar derseniz… Çocukların sağlığı düşünülerek ahşaptan özel tasarlanmış interaktif oyun salonları, bale ve jimnastik odaları, 03-11 yaş arası çocuklar için düşünülen eğitici programların yanı sıra; sinema salonlarının da bulunduğu Tini Kids Club’ta en birbirinden güzel filmleri izlemek de mümkün olacak. Ancak sunulan imkanlar bunlarla sınırlı değil. Tini Kids Club dans etkinlikleri, karaoke, olimpik oyunlar, yaş kategorilerine göre hobi, sanat atölyeleri gibi etkinlikler ile miniklere eğlence dolu bir tatil fırsatı sunulacak. Bunun yanı sıra yine Titanic Deluxe Golf Belek bünyesindeki Titanic Golf Akademi de düzenlenen özel golf dersleri ile çocuklar yeni bir spor ile tanışma fırsatı bulacak.

Ebeveynlere ve çocuklara özel golf dersi

Çocuklar için tren vagonu olarak tasarlanan “POPPET RAILWAY” restoran ise; miniklerin damak zevkine ve ilgisine göre hazırlanan açık büfe lezzetleriyle tatil boyu açık olacak.

Otelde anne babalar da düşünülmüş

Diğer yandan; zengin açık büfe restoranı ile Türk, İtalyan, Beef Grill Club ve deniz mahsulleri A’ la carte restoranlarındaki birbirinden leziz tatları usta şeflerin ellerinden tatma fırsatı da anne ve babaları bekliyor olacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön