Anasayfa » Güncel » The Arcade: Avrupa’nın OyunSeverlere Özel İlk Oteli Amsterdam’da
Güncel

The Arcade: Avrupa’nın OyunSeverlere Özel İlk Oteli Amsterdam’da

the-arcade-avrupanin-oyunseverlere-ozel-ilk-oteli-amsterdamda
Burcu KAYMAK
Burcu KAYMAK
23 Ocak 2016

Oteller artık sadece güzel bir uykudan fazlası olabilir ancak hiçbirisi Amsterdam’da geçenlerde açılan Arcade Hotel kadar oyun severlerin tüm hayallerini karşılayacak kadar özel değil. Evet Avrupa’nın ilk oyun severlere özel oteli Amsterdam’da açıldı.

Sanki Amsterdam’ı ziyaret etmek için yeterince sebep yokmuş gibi bir de oyun severlerin gönlünü şenlendirecek bir otel açıldı. Düşünün ki her odada yer alan oyun konsolu ile tüm gecenizi klasik oyunlara adayabiliyorsunuz, sıkılırsanız lobiye inip çizgi roman kütüphanesinde D.C okuyabiliyorsunuz.

kütüphane

kütüphane

Arcade Hotel tüm oyun severlere gündüzleri Amsterdam’ın tüm güzelliklerini keşfettikten sonra gelip tüm gecelerini kendileri gibi oyun severlerle bir arada eğlenerek geçirme imkanı sunuyor, Amsterdam tatilinizi harika bütünlüyor.

Odalarda retro tarzda oyun konsolları ve oyunlar ücretsiz olarak sunulurken, eğer gecenizi diğer oyun severler ile geçirebiliyorsunuz.

otelin içinden

otelin içinden

Aileden otel işletmeciliğini sürdüren otel sahibi Daniel Salmanovich bu oteli oluştururken

” Bu oteli oyun oynamayı seven insanları düşünerek tekrardan tasarladık, ben gezgin ve oyun severlerin kendilerini bir arkadaşlarının evinde kalıyor gibi hissettikleri bir yer oluşturmak istedim.”

Oyun severlerin rüyası the Arcade Otel geçen hafta eğlence, oyun, sokak yemekleri ve FIFA turnuvası ile başladı. Otel sadece odalarla kalmayarak aynı zamanda büyük bir oyun odası açmayı düşünüyor.

otelden

otelden

Sadece oyun ile değil, harika kahvaltısı, eğlence seçenekleri ve rahat odaları ile de öne çıkan Arcade şimdilik 36 olan oda sayısını da 45 ‘e çıkarmak için çalışmaya başladığını belirtiyor.

Daha fazla bilgiyi için The Arcade Hotel.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön