Anasayfa » Teknoloji » Teknolojiyi Kullanın: İşte Türünün Tek Örneği Seyahat Uygulamaları
Teknoloji

Teknolojiyi Kullanın: İşte Türünün Tek Örneği Seyahat Uygulamaları

teknolojiyi-kullanin-iste-turunun-tek-ornegi-seyahat-uygulamalari
Beste Eşerler
Beste Eşerler
26 Aralık 2015

Eğer yeni bir macera için yollara düştüyseniz, yanınızdaki rehberlerden biri de şüphesiz hayat kurtarıcı, son teknoloji harikası mobil cihazlar… Bilinmeyen ve daha önce hiç ayak basmadığınız bir yerde bile olsanız mobil cihazlarınıza yüklediğiniz seyahat uygulamaları daha sistematik ve doğal olarak iyi organize edilmiş bir seyahat için size daha önce sunulmamış fırsatları sunuyor; hem de seyahat sırasında tepeden tırnağa ihtiyacınız olabilecek her şeyle…

İşte bugüne kadar en çok tercih edilmiş uygulamalardan yola çıkarak sizin için bir araya getirdiğimiz zirvedeki 4 seyahat uygulaması. Eşyalarınızı hazırlayın ve telefonunuzu şarj edin. Artık yapacağınız en keyifli seyahat için yola çıkmaya hazırsınız.

Dikkat: Yeni nesil teknolojiye sahip mobil cihaz şart!

Airbnb

Bundan önce defalarca tekrar ettiğimiz gibi bu eşi benzeri olmayan bu konaklama uygulaması –ki web sitesi de mevcut- hiç şüphesiz seyahatinizin vazgeçilmezlerinden biri. Konaklama ve teknolojiyi bir araya getiren bu seyahat uygulaması, otel konaklaması değil de ev konforunda bir seyahat geçirmek isteyenler için bire bir.

Google Maps ya da Yandex

Tamam, ilk etapta kalacak bir yer buldunuz, peki bu yere nasıl gideceksiniz? İşte bu noktada bu iki arama motorunun harita uygulaması devreye giriyor. Olduğunuz yeri belirleyin ve varış noktanızı uygulamaya tanımlayın; gerisi tamamen teknolojiye kalmış. Artık keşfetmediğiniz hiçbir yer kalmayacak!

WeatherPro

Eğer daha iyi bir seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız, o zaman her türlü hava koşuluna hazır olmanız gerekiyor. İhtiyacınız olan tek şeyse bundan öncesinde sizi haberdar edebilecek bir hava kontrol uygulaması ki WeatherPRo da tam bunun için geliştirilmiş. Hava basıncı değişiminden bulut hareketlerine her şeyi burada saat saat görüntülemeniz mümkün.

Instagram

Eğer yeni şeyler keşfediyorsanız neden onu başka insanlarla da paylaşmayasınız ki? Çünkü bu güzellikler paylaştıkça artar. İster sadece sevdiklerinizle ister diğer seyahat tutkunlarıyla paylaşın. Paylaştıktan sonra da beğenileri saymaya başlayabilirsiniz.

 

Sevgili seyahat tutkunu, yola çıkmadan önce belki bu filmlere de göz atmak istersiniz!

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön