Anasayfa » Seyahat Sektorü » Araç Kiralama » TAV Passport Kart Sahiplerine AVIS’ten Özel İndirim
Araç Kiralama

TAV Passport Kart Sahiplerine AVIS’ten Özel İndirim

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
28 Kasım 2016

Seyahatleri esnasında üyelerine ayrıcalıklar, hız ve konfor sağlayan özel kart programı TAV Passport ve AVIS Araç Kiralama Hizmetleri işbirliği sonucunda değerli üyelere çok avantajlı bir kampanya doğdu.

maxresdefault

 

TAV Passport Kart Nedir ?

TAV Holding tarafından işletilmekte olan havalimanlarında kullanabilecek ücretsiz otopark ve vale, indirimli havalimanı transferleri, hızlı geçişler, lounge kullanımı, duty free ayrıcalıkları, business check-in, araç kiralama, konaklama ile restoran ve kafelerde indirim gibi hizmetler sunan özel bir üyelik programıdır TAV Passport Kart.

TAV Passport Kart sahipleri şimdi AVIS araç kiralama hizmetlerinden faydalanırken Kasım 2016 sonuna kadar %45 indirimden de yararlanıyor olacak.

avis-rental-groupon

Tüm AVIS hizmet birimlerinin yardımcı olacağı kampanya için TAV Passport kartınızı ibraz etmeniz yeterlidir ve bu özel kartın çok özel avantajını AVIS keyfi ile tüm yurt içi kiralamalarda yaşayabilirsiniz.

Türkiye’de oto kiralama sektörünün günümüz lider şirketi AVIS Türkiye’nin kampanya ile ilgili tüm koşullarına ulaşabileceğiniz bağlantı adresi şu şekildedir:

https://www.avis.com.tr/arac-kiralama-firsatlari/avis-tav-passport-kart-indirim

shutterstock_519405877

Kampanya ile ilgili olarak Öngörülen Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile peşin tahsil edilir. C,E,P,L ve K araç gruplarında, çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir.

Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise aynı kredi kartından tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç grubuna göre 300 – 2250 TL arasında depozit tahsilatı ya da ön provizyon blokajı yapılacaktır. Bu sebeple kartın bu miktarlarda (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir.

shutterstock_520749814

Depozit olarak tahsil ya da bloke edilen tutar, kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecek, blokaj kaldırılacaktır. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş gününde hesabınıza yansımaktadır. Yabancı kredi kartlarında iadeler ise 10-14 iş gününde hesabınıza yansımaktadır.

www.avis.com.tr

444 28 47

TAV Passport Çağrı Merkezi

444 25 75 

avis_key_shot

Kaynak: AVIS.com.tr, TAV.com.tr

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön