Anasayfa » Güncel » Tatil İçin Sabırsızlananlar: Easybreath Şnorkel Maskesi ile Tanıştınız mı?
Güncel

Tatil İçin Sabırsızlananlar: Easybreath Şnorkel Maskesi ile Tanıştınız mı?

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
26 Mayıs 2017

Bilindik şnorkel kullanımı esnasında karşılaşılan problemlerin bertaraf edildiği bir ürün Subea Easybreath.

Düzenli olarak su altı keşif yapanlar için özel tasarlanan maske, burun ve / veya ağız yoluyla su altında doğal nefes almaya olanak sağlar.

 

Entegre özel hava dolaşım sistemi sayesinde Easybreath maskenin buğu yapmama özelliği de mevcut. Araba ön camlarına benzer bir havalandırma sistemi mantığıyla çalışır. Nefes yoluyla alınan havanın cama doğru gittiği varsayılarak nem haline gelen hava, silikon yan bağlantılar ve plastik sayesinde şnorkele ulaşır ve dışarı atılır.

 

Standart şnorkellerin görüş alanlarını kısıtlamasının aksine bu ürün ile panoramik bir görüş alanı sunulmakta, 180°’ye kadar etkili.

Su girişini önleyen dry-top sistemi ve hatta maskenin altında başınızı kaldırdığınızda su çıkışını sağlayan tahliye valfi bile mevcut. Takıp, çıkarılması ise elastik, ayarlanabilir kayışı sayesinde oldukça basit.

 

Easybreath maskenin, yüzü %90 oranında kaplayan 2 farklı boyu bulunmaktadır. 10 yaşından büyük çocuklar, gençler ve kadınların S/M boylarını, erkeklerin ise M/L boylarını seçmesi önerilir.

SUBEA markası

SUBEA markası ile Decathlon mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün mevcut fiyatı 99,99TL’dir. Decathlon mağazalarında ayrıca tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel SUBEA ürünleri mevcuttur.

“SUBaquatic Experiences are Amazing” (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir)

Bol keşifli dalışlar dileriz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön