Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Siz Henüz Yeni Yıl Rotanıza Karar Vermediniz Mi?
Destinasyonlar

Siz Henüz Yeni Yıl Rotanıza Karar Vermediniz Mi?

siz-henuz-yeni-yil-rotaniza-karar-vermediniz-mi
Beste Eşerler
Beste Eşerler
27 Ekim 2015

Kış yaklaşmaya başladı… Hatta birçok yerde çoktan etkisini gösterdi bile. Yine de kış, her zaman soğuk ve sıkıcı olmak zorunda değil ki bunu daha da güzel hale getirmek tamamen sizin elinizde. Kışı güzelleştirmenin bir başka yöntemi de hiç şüphesiz ki bir yeni yıl tatili. Eğer henüz ne yapacağınıza dair kafanızda bir şey yoksa, belki de 2016 yılına merhaba demek için KAYAK size yardımcı olabilir.

Kış mevsimi içerisinde muazzam bir yeni yıl tatili de barındırdığına göre, Dünya üzerinde var olan keşfedilmemiş birçok güzelliğe doğru yola çıkmak varken tüm yılın yorgunluğunu evimizde geçirmenin hiçbir anlamı yok. İşte tam da bu yüzden tavsiyemiz size en uygun yere karar verip yeni yıl planınızı şehrinizden uzak bir yerde en unutulmaz şekilde yaşamanız. Tabi ki karar yine de size ait.

KAYAK, çevrimiçi rezervasyon sitesi, yeni yıl için en çok tercih edilen tatil destinasyonlarını listeledi. Dubai, geçen yıla nazaran %70 artış gösterip en çok tercih edilen tatil rotası olurken, işte genel eğilimi görmek isteyenler için en çok arama yapılan 10 şehir:

1. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

2. Cartagena, Kolombiya

3. Barselona, İspanya

4. Reykjavik, İzlanda

5. Tokyo, Japonya

6. Atlanta, Georgia

7. Santiago, Şili

8. Rio de Janeiro, Brezilya

9. Chicago, Illinois

10. Vancouver, Kanada

Açıklanan en çok tercih edilen 10 destinasyon listesine ilave olarak KAYAK yetkilileri tarafından bir de tatilcilere öneri geldi: “Biz KAYAK olarak değerli müşterilerimizi yeni yıl gelmeden en az 2 hafta önce rezervasyonlarını tamamlamalarını öneriyoruz. Aksi takdirde herkes aynı anda yaparken kendilerine en uygun destinasyonlarda yer bulabilmek oldukça güç olabilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön