Anasayfa » Güncel » Sevgililer Günü Uçan Ekibin Tamamı Sevgililerden Seçiliydi
Güncel

Sevgililer Günü Uçan Ekibin Tamamı Sevgililerden Seçiliydi

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
15 Şubat 2019

İngiliz Havayolları’nın Buenos Aires uçuşuyla seyahat eden yolcular “havada aşk kokusu” ile karşılandı. Yolculara bu seyahatlerinde eşlik eden ekibin tamamı sevgililerden oluşuyordu.
14 Şubat tarihine uygun bir konseptle yola çıkan havayollarının BA245 numaralı uçuşunda görevli kabin ekibi 5 çiftti.

Çiftlerden üç tanesi iş hayatlarında ve hatta ilk karşılaşmalarında birbirlerine arkadaşlıktan öte duygular beslemeye başlamıştı.

İsimleri Carl ve Nathan olan bir çift de tam olarak on üç yıldır birlikteydiler. İngiliz Havayolları şirketinde de dört yıldır görev alıyorlardı. Hem birlikte olup hem birlikte çalışmanın / uçmanın avantajlı yanlarına değinen çift görevleri sayesinde neredeyse tüm dünyayı birlikte gezdiklerini anlatıyor. New York, Türkiye, İspanya ve Florida başlıca rotaları arasında.

İş yerlerinde birlikte çalışmanın dezavantajları oluyor mu sorusuna karşılık çiftimiz gülümsüyor.

“Hayatımızın her alanında birlikte yaptığımız pek çok farklı şey var. Çok da keyif alıyoruz tüm bunları paylaşmaktan. Burası da bizim iş yerimiz. İşteki birlikteliğimizden de zevk alıyoruz. Uçuşlarımızda da misafirlerimize hizmet ederken sevgimizi onlara yansıttığımıza inanıyoruz.“ diyerek cevap veriyor.

Diğer bir çift, Aimee ve Christopher ise İngiliz Havayolları’nda 17 senedir çalışıyorlar. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında da nişanlanmışlar. Carl ve Nathan’dan farklı olarak iş ve özel hayatlarını kesin çizgilerle ayırdıklarını belirtiyorlar. Evlerinde iş ile ilgili hiçbir konu konuşulmazmış. Uzun dönem ayrı uçmaları gerektiğinde görüntülü görüşmelerle hasret giderdiklerini belirten çift, çalışmadıkları hemen her günü birlikte geçirdiklerinin altını çiziyor.

Uçuşta hizmet veren her çift varış noktalarında (Buenos Aires) kısa da olsa bir tatil yapma şansı elde etti.

Havayollarının yolcularına bir sürprizi daha oldu. 100 seyahat severin sınıfları ekonomiden birinci sınıfa yükseltildi. Bu sürpriz için seçilen yolcular özellikle evlilik yıldönümünü kutlayan ya da romantik bir seyahate çıkanlar arasından oldu.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön