Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Servet Harcamadan 5 Yıldızlı Otellerinde Kalabileceğiniz 7 Ülke
Destinasyonlar

Servet Harcamadan 5 Yıldızlı Otellerinde Kalabileceğiniz 7 Ülke

servet-harcamadan-5-yildizli-otellerinde-kalabileceginiz-7-ulke
Beste Eşerler
Beste Eşerler
20 Ocak 2016

 

Özellikle mevzu bahis tatilse, çoğumuz bu deneyimi en konforlu ve lüks temasında gerçekleştirmek için can atarız. Bunun asıl amacı da tatil sonrasının bıraktığı yıkıcı etkiyi en azından aklımızdaki güzel anılarla telafi edip monoton hayatımıza kaldığımız yerden devam etmek için hazır olma dileğimizdir. Tabi ki 5 yıldızlı oteller her zaman en iyi servisi bize sunacak diye bir şart yok; ancak yine de bazılarımız kalmak için özellikle bu otelleri tercih edebiliyor. O zaman, karşınızda servet ödemeden de kalabileceğiniz 5 yıldızlı otelleri olan 7 ülke…

İyi bir servis, 5 yıldızlı konfor ve istediğiniz her şeyin anında sağlanmasından daha iyi ne olabilir ki? İşte bunları cebinizde akrep olmasına gerek kalmadan yapabileceğiniz ülkeler: gidilecek yerler listesine eklemeyi unutmayın!

servet-harcamadan-5-yildizli-otellerinde-kalabileceginiz-7-ulke1_tg

Çin

Çin

Asya’nın güzel ülkesi, karşılaştırılamaz yüzeyi ve tabi nüfusu… Tabi, leziz mutfağını da unutmamak lazım. Çin’de kalmak için o kadar çok seçeneğiniz mevcut ki 5 yıldızlı bir otel için servet ödememek işten bile değil.

 

Yunanistan

Ege’nin bir başka incisi Yunanistan… Yunanistan, diğer Avrupa ülkeleri arasında biraz daha hesaplı olarak kabul edilebilir. Tabi, bu listenin diğer üyeleri arasında daha pahalı bir hesabı olabilirse de yine de Avrupa’dan vazgeçemeyenler için Yunan adalarından başlamak iyi bir seçenek.

servet-harcamadan-5-yildizli-otellerinde-kalabileceginiz-7-ulke2_tg

Panama

Panama

Büyüyen bir ekonomi her zaman için size düşündüğünüzden daha fazla seçenek sunacaktır. Bu tabi Panama’nın en güzel 5 yıldızlı otelleri için de geçerli… Daha fazla rekabet, daha az ödeme denir.

 

Tayland

Asya’nın bir başka tatil destinasyonlarından biri: Oraya kadar gitmişken Dünyanın en rahatlatıcı masajı olarak kabul edilen Thai masajını denemeyi unutmayın!

servet-harcamadan-5-yildizli-otellerinde-kalabileceginiz-7-ulke

Hindistan

Hindistan

Daha sakin olmaya mı ihtiyacınız var? O zaman karşınızda Hindistan ve en rahatlatıcı sporun anavatanı: yoga. Hem de hiç de cep yakmıyor.

 

Vietnam

Buddha kültürü ile sokak sanatı arasında gidip gelen, aynı zamanda benzersiz bir servis vaat eden bir yer: Vietnam. İyi ve hesaplı bir seçenek olabilir.

servet-harcamadan-5-yildizli-otellerinde-kalabileceginiz-7-ulke4_tg

Malezya

Malezya

Asya her koşulda listemizde olmaya devam ederken, 5 yıldızlı oteller serisinin son destinasyonu Malezya karşımızda. Üstelik Dünya genelinden %57 daha ucuz bir 5 yıldızlı otel vaadiyle…

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön