Anasayfa » Seyahat Sektorü » Acentalar » Serdar Ortaç Tatilin Güzelini Jolly Tur ile Seçti
Acentalar

Serdar Ortaç Tatilin Güzelini Jolly Tur ile Seçti

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden “Jolly Tur” yazın sıcak rengini birbirinden güzel reklam kampanyaları ile daha da canlandırmayı hedefliyor. Yaklaşan tatil dönemi için ayrıcalıklı hizmetlerini anlatan ilk reklam filmini ise Türk Pop Müziğin ünlü şarkıcı, söz yazarı ve bestecisi Serdar Ortaç ile gerçekleştirdi.

 

 

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete VardarJolly Tur müşteri memnuniyetini ve eğlenceyi buluşturarak misafirlerine kendilerini özel hissettiriyor. Bu yıl marka yüzü olarak ünlü sanatçı Serdar Ortaç ile el sıkıştık. Yaz aylarında yaptığı hit şarkılar ile gündeme gelen Ortaç, bu yıl misafirlerimize sunduğumuz eşsiz ayrıcalıkları anlatan bir beste yaptı. Bu yaza damgasını Serdar Ortaç ve Jolly Tur vuracak” dedi.

Reklam filmi için TIKLAYINIZ.

Jolly Tur’da müşteri memnuniyeti birinci öncelik sırasında yer aldığı için Ortaç ile gerçekleştirdikleri reklam filminde de bu hususu ön plana çıkarmakta.

Jolly Tur ailesine katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten 21Ortaç, “Çok güzel bir enerji ve çalışma disiplinine sahip Jolly ekibiyle, harika bir uyum yakaladık. Bu işbirliği, benim de ilk kez bir turizm firmasının marka yüzü olmam nedeniyle çok heyecan verici. Jolly’nin güzelliklerini anlatan bir de şarkı besteledim. Tatilin en güzeli Jolly’de” dedi.

İstanbul’da çekilen reklam filminde sanatçıya eşlik eden iki adet de güzel denizkızı izleyicilerin karşısına çıkıyor. Erken rezervasyonun avantajlarına değinilen reklam filminde %45’lere varan indirimler de dikkat çekmekte.

Eşiyle Amerika’da olan Serdar Ortaç Instagram hesabından (@serdarsortac) yayına yeni giren reklam filmini takipçileriyle paylaştı.

Jolly Tur ve Serdar Ortaç 2017 yazına damgasını vuracağa benziyor..

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön