Anasayfa » Girisimler » Sefanur Çolakoğlu – Güzellik, Bakım, Makyaj, Seyahat Günlüğü
Girisimler

Sefanur Çolakoğlu – Güzellik, Bakım, Makyaj, Seyahat Günlüğü

webadmin
webadmin
16 Ocak 2018

Ekim ayında 1991 yılında İstanbulda doğdum. Mimari Restorasyon ve daha sonrasında İşletme bölümünden mezun olduktan sonra birçok fuar ve televizyonda makyöz olarak çalıştım.

Biz kadınların en sevdiği şeylerden biridir makyajmoda ve bakım. Erkeklerinde biz kadınlarda görmeyi sevdikleri şeylerden birkaçıdır bakımlı ve hoş olmamız. Sitemde amaçladığım şey öncelikle biz kadınların sevdikleri bakımmodamakyaj, yemek ve seyahat hakkındaki bilgilerimi ve deneyimlerimi okurlarıma yardımı dokunması amacı ile paylaşmak. Paylaştıkça daha çok keyif alıyor ve yenilerini ekliyorum.

Her gün araştırdığım ve ya deneyimlemiş olduğum yeni bir bilgi ile yazı sunuyorum.  Özellikle makyaj hakkındaki ufak tüyolardan oldukça sık bahsederek seyahat ettiğim yerlerin nerelerin gezilmesi gerektiğini ve nerede ne yenir’e kadar birçok bilgi paylaşıyorum.

Makyaj, moda bakım hakkında yeni bilgiler edinmek ve seyahat planı yapmadan önce nereye gideceğinize karar vermek için sizlerle paylaşmış olduğum yazılarımdan faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem makyaj hakkında daha çok bilinçlenecek, hem modayı yakından takip edep en son trendleri öğrenebilir, hem de yeni tatil planlarınızı yapabilirsiniz.

Düzenli olarak yazdığım ve sizlerle bilgi, araştırma ve deneyimlerimi paylaştığım yazılarıma sefanurcolakoglu.com dan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön