Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Sandra Bullock Hayranları Yazlık Evinde Konaklayabilecek
Destinasyonlar

Sandra Bullock Hayranları Yazlık Evinde Konaklayabilecek

Bu yaz dönemi tatilleri için plan yapanların bir alternatifi daha var. Hollywood’un güzel oyuncusu Sandra Bullock ’un yazlık evi…

Evet, Bullock misafir ağırlamak istiyor. Ne yazık ki misafirler varken o evde olmayacak. Ama hiç sorun değil. Sonuçta yine de onun eşyaları, yatağı ve havuzu keyif süresince tatilcilerin olacak.

Bin metrekarelik yazlık malikane, Oscar ödüllü yıldızın Georgia eyaletine bağlı turistik adası Tybee’de.

Ada, Savannah’a yakın küçük bir ada olmasına karşın upuzun beyaz kumsalı ve gezilesi görülesi bir dolu dükkanıyla gözde turizm merkezlerinden. Üstelik meraklısına hitaben çeşit çeşit deniz ürünleri de lezzet zenginliği ile hem göze hem mideye hitap ediyor.

 

Muhteşem Yazlık

Yazlık ev dört yatak odası, iki banyosuyla 12 misafir ağırlayabilecek kapasitede. Muhteşem ev minimum dört gün olmak üzere geceliği 1400 Amerikan Dolarından grup indirimiyle kiralanabiliyor.

Evin kendine ait deniz kıyısı plajı bile mevcut. Sanırız başka bir güzel yanı ise en özenli mobilyalarla döşenmiş verandasından geçiş yapan yunusları seyir imkânı sunuyor olması. Bahçesinde meditasyon, havuzunda keyif ya da hamaklarının birinde kitap okumak zaten to do listesinde.

 

Doğanın büyüsünden sıkılan misafirler için yazlık evin içerisinde komple donatılmış bir oyun odası mevcut. Ping pong, masa hokeyi ve tabii ki güncel elektronik oyunlar. Ayrıca spor salonu da var.

Basında yer alan haberlere göre Sandra Bullock, bahsekonu yazlığını 2001 yılında yaklaşık 1,5 Milyon Amerikan Dolarına satın almış.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön