Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Rusya’daki National Geographic Bodrum’u Tanıtacak!
Destinasyonlar

Rusya’daki National Geographic Bodrum’u Tanıtacak!

Simay KOYUNCU
Simay KOYUNCU
29 Nisan 2015

Bodrum Belediyesi önderliğinde, Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum’un önde gelen sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile Bodrum, Rusya’da ve Rusça konuşulan ülkelerde tanıtılacak.

Bu kapsamlı tanıtım projesinin uygulayıcıları olan Bodrum.Com.Ru ve Kaplan Danışmanlık, Mart ayında Moskova’da açılışı yapılan Bodrum Tanıtım Ofisi’nden sonra şimdi Rusya’daki National Geographic ile bir tanıtım kampanyası başlattı. 

Bodrum

Rus medyasında Bodrum’u tanınır hale getirmek için başlatılan kampanya kapsamında; Bodrum hakkında hem Haziran hem de Ekim aylarında, National Geographic ve National Geographic Traveller dergilerinde yazılar yayınlanacak.

National Geographic Rusya Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Alexander Zheleznyak, fotoğrafçı Natalia Chernyavtseva ile Bodrum.Com.Ru ekibinden Maria Isiemina ile Natalya Ilina’yı; Sayın Mehmet Kocadon, Milta Marina A.Ş.’de karşıladı. Yayın ekibi, Bodrum’un çeşitli yerlerinde çekimler yapacak. Böylelikle hem Türkiye’nin hem de turizm cenneti Bodrum’un tanıtımı yapılmış olacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön