Anasayfa » Etkinlikler » 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, Antalya’da
Etkinlikler

7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, Antalya’da

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
27 Kasım 2017

Denizbank ana sponsorluğunda, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile turizmin önemli isimleri Antalya’da buluşacak. 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi 29 – 30 Kasım 2017 tarihlerinde.

AKTOB’dan yapılan yazılı açıklamaya istinaden, “turizmin geleceği, geleceğin turizmi” ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresinde, Avrupa ve Rusya’daki gelişmeler ile bölgenin durumu değerlendirilecek.

Yine aynı kongrede Türk turizminin mevcut durumu ve geleceği 2017 – 2018 yılları sonrasını kapsayan öngörüler görüşülecek. Bu bağlamda kısa ve uzun vadede gerçekleşmesi beklenen konular ele alınacak.

 

29 – 30 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan kongreye yaklaşık bin kişinin katılması bekleniyor. Yurt içi ve yurt dışından olmak üzere turizm ve seyahat sektöründe yer alan aktörlerin birçoğu hazır bulunacak. Ayrıca yine sektörün nabzını tutan finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi marka ve firmaların üst düzey temsilcileri kongreye iştirak edecek.

7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Katılımcıları

Bu yıl FTI Group Yöneticisi Dietmar Gunz kongreye baş konuşması olarak katılacak. Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Vodafone İcra Kurulu Üyesi Sinan Kızıldağ, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, MTS Group CEO’su Rembert Euling, Severstall Yönetim Kurulu Başkanı Alexei Mordashov, Sunexpress Genel Müdürü Jens Bischof, TUI Hollanda CEO’su Arjan Kers, BDO Hospitality Consulting Mehmet Önkal, Servotel Ömer İsvan ve Cem Kınay da katılım sağlayacak.

Konaklama sektörüne yönelik turizm kredileri konusunda Hakan Ateş bir sunum gerçekleştiriyor olacak. Dünya ekonomisindeki önemli gelişmeler ve bunların turizme etkilerine de değinecek.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön