Anasayfa » Seyahat Sektorü » Oteller » Raffles İstanbul Zorlu, ‘cool’ Oteller Listesinde
Oteller

Raffles İstanbul Zorlu, ‘cool’ Oteller Listesinde

Raffles İstanbul Zorlu, 'cool' Oteller Listesinde
Turizm Global
Turizm Global
12 Mart 2015

Raffles İstanbul Zorlu Center, Travel+Leisure Dergisi’nin Amerika edisyonu tarafından yılda bir kez yayınlanan “ 2015’in En Cool Otelleri” listesine seçildi. Berlin’de düzenlenen ödül davetine, Raffles İstanbul Genel Müdürü Tarek Mourad katıldı.

T+L Dergisi Amerika edisyonu, Almanya’da geçen hafta ödül töreni gerçekleştirdi. Dünyanın dört bir yanından seçilen otellerin arasında Türkiye’den sadece Raffles İstanbul’un layık görüldüğü ödül davetine Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü Tarek Mourad ve Pazarlama Direktörü Deniz Met katıldı.Bu ödül sayesinde Raffles İstanbul Zorlu Center; “Modern Klasikler” kategorisindeki yerini aldı.

raffles--cool

T+L “It List”, derginin editörlerinin oylarıyla oluşturuluyor ve bu sene onuncu yılını kutluyor. Listede, tüm dünyadan sadece 43 tane otel yer alabiliyor.

Daha önce de Conde Nast Traveler ve Tatler Travel Guide tarafından “2014’ün En İyi Yeni Otelleri” listesine seçilen, Fodor’s Travel’ın ise “2014’ün En İyi 20 Yeni Oteli” sıralamasına giren otel, Luxury Travel Intelligence’ın “2014’ün En İyi 10 Lüks Otel” sıralamasında da yerini almıştı.

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön