Anasayfa » Seyahat Sektorü » Oteller » Radisson Blu Hotel Vadistanbul Kapılarını Açtı
Oteller

Radisson Blu Hotel Vadistanbul Kapılarını Açtı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
20 Şubat 2019

Dünya turizm devlerinden Radisson’a ait Radisson Blu Hotel, Vadistanbul İstanbul’daki biriminin kapılarını hizmete açtı.

Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden Radisson Hotel Group bünyesinde yer alan ve hisseleri Nasdaq Stockholm borsasında işlem gören Radisson Hospitality AB, Istanbul’un gelişen merkezi Vadistanbul’da yeni bir Radisson Blu otelinin açıldığını duyurdu.

İş ve dinlenme amaçlı konaklama tesislerini mükemmel bir şekilde kombine eden Radisson Blu Hotel, Istanbul’un yükselen yaşam ve ticaret bölgesi Vadistanbul’da yer alıyor.

Vadistanbul

Türkiye’deki konumumuzu daha da güçlendiriyoruz

Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Başkan Yardımcısı Michel Stalport, şunları söyledi; “Bu muhteşem otel ile, sektörün önde gelen uluslararası bir otel grubu olarak Türkiye’deki konumumuzu daha da güçlendiriyoruz.

Bölgeye bir başka modern Radisson Blu oteli getirmekten, Artaş İnşaat, Evyap ve Invest İnşaat ortak girişimiyle gerçekleştirilen ve İstanbul’un en seçkin yatırımları arasında kabul edilen vizyoner Vadistanbul projesinde yer almaktan büyük gurur duyuyoruz.

193 odası var

İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul’daki 5 yıldızlı otelde, 193 oda ile balo ve toplantı salonları bulunuyor. Etkinlik olanakları arasında 1000 metrekarelik bir balo salonu mevcut. “All Day Dining” restaurantı ise damak tadını memnun etmesi vaadiyle dünya mutfağından lezzetler sunuyor.

Ä°lgili resim

Türkiye’nin ilk Havaray’ı…

Türkiye’de birçok “İlk”lere ve “En”lere imza atılan proje dâhilinde; Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadistanbul için hayata geçirildi ve şehrin Metro ağına doğrudan özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanan Vadistanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkânıyla dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön