Anasayfa » Güncel » Pegasus’tan Bir Bilet Alana İkincisi Hediye!
Güncel

Pegasus’tan Bir Bilet Alana İkincisi Hediye!

pegasustan-bir-bilet-alana-ikincisi-hediye
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
2 Aralık 2015

Pegasus Havayolları, 10. yılına özel olarak seyahatseverleri sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Siz 3 Aralık’tan itibaren yurtiçi veya yurtdışında gideceğiniz noktaya bir bilet alın, ikincisi havayolu şirketinin size hediyesi olsun…

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren havayolu şirketi, bu yıl 10. yılını kutlamanın heyecanını yaşıyor. Üstelik bu heyecana müşterilerini de katıyor ve tam 100 bin bileti ücretsiz veriyor.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için yapmanız gerekenler oldukça basit. Akıllı telefonlarınıza Pegasus’un mobil uygulamasını indiriyorsunuz ve gideceğiniz bir yere uçak biletinizi alıyorsunuz. Ancak bu işlemi yarından (3 Aralık) itibaren yapmanız gerek. Ardından sizin işleminiz bitiyor ve Pegasus’un hediyesi devreye giriyor.

İlk 100 Bin Bilet İçin Geçerli

Biletiniz iç veya dış hatta herhangi bir yere olabilir. Ancak takipte olmanızda ve biraz acele etmenizde yarar var. Çünkü bu hediyeden yararlanabilmeniz için ilk 100 bin biletten birini almanız gerek.

Üstelik Pegasus’un bir sürprizi daha var. Bedava bilet alan müşteriler, vergi veya harçtan da muaf olacak. Hediye biletlerinizi 31 Mart 2016 tarihine kadar kullanmanız mümkün.

Sürprizi ile seyahatseverleri sevindiren Pegasus’un Genel Müdürü Sertaç Haybat, “2000- 2005 döneminde yüzde 54 olan pazardaki büyüme, Pegasus’un sektöre girmesiyle yüzde 147 oranında oldu. Sektör 2010-2015 yılında ise yüzde 93 büyüdü.” diye konuştu. Yaklaşık 106 milyon yolcusunun yüzde 24’ünğ 50 TL’nin altında uçurduklarını dile getiren Haybat, yolcuların yüzde 68’inin ise 100 TL’nin altında bir ücret ödediklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön