Anasayfa » Güncel » Pegasus Hava Yolları’na Uluslararası Başarı Ödülü
Güncel

Pegasus Hava Yolları’na Uluslararası Başarı Ödülü

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
24 Temmuz 2017

Pegasus Hava Yolları, kendi geliştirdiği EFB (Electronic Flight Bag) sistemiyle, Esri’nin organize ettiği SAG Ödülleri kapsamında 300 binden fazla aday arasından seçilerek, özel başarı ödülüne layık görüldü.

Pegasus Hava Yolları, coğrafi bilgi sistemi yazılımlarında global pazar lideri olan Esri’nin organize ettiği SAG Ödülleri kapsamında özel başarı ödülüne layık görüldü. 300 binden fazla aday arasından seçilen Pegasus; teknolojiyi yenilikçi bir şekilde uygulama ve mekansal bilginin görselleştirilmesi ve yönetimi alanında başarılı havacılık projesinden dolayı ödüllendirildi.

Kendi geliştirdiği EFB (Electronic Flight Bag) sistemiyle kokpitten kağıt kullanımını kaldıran Pegasus, ödül alan dijital uçuş haritaları üretim projesi sayesinde; 3. parti üreticilere bağımlı olmadan kısa bir sürede kendi uçuş haritalarını oluşturabiliyor ve tüm uçaklara anında servis edebiliyor. Uçuş haritaları ve performans analizleri, Pegasus tarafından geliştirilen ve tasarlanan tek bir sistemle yapılıyor.

Pegasus Hava Yolları Uçuş Performans ve Navigasyon Grup Müdürü Ömer Kaya, ödüllendirilen projeyle ilgili olarak “Proje ekibindeki değerli arkadaşlarımla uzun süren bir çalışma süreci sonunda projemizi tamamladık. Bu ödül bizim için sadece teknik bilgi donanımının değil, aynı zamanda özverili çalışmanın ve işini tutkuyla yapmanın da bir ödülü. Türkiye’yi böyle büyük ve uluslararası bir platformda başarıyla temsil etmiş olmak büyük bir gurur ve mutluluk.” açıklamasında bulundu.

Pegasus’tan akıllı uçuş paketi Business Flex

Business Flex

Diğer taraftan Pegasus Hava Yolları geçtiğimiz gün Business Flex uçuş paketini tanıttı. Herkese göre bir uçuş paketi sunarak uçmayı kolay ve avantajlı hale getirme stratejisiyle sunulan paket, Pegasusu misafirlerine ekstra konforlu ve esnek bir seyahat vadediyor.

Business Flex’i tercih eden Pegasus misafirleri; cezasız bilet değiştirme ve bilet iptal hakkı, yurt içi uçuşlarda 15 kg, yurt dışı uçuşlarda 20 kg bagaj hakkı, 12 kg kabin bagajı ve koltuk seçme (ekstra diz mesafesi dahil) gibi seyahat deneyimini kolaylaştıran ek hizmetlerin tümüne %50’ye varan indirimle sahip oluyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum
POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER