Anasayfa » Güncel » Otel Müdürlerine 50 Bin Dolarlık Zarf Sürprizi!
Güncel

Otel Müdürlerine 50 Bin Dolarlık Zarf Sürprizi!

Otel Müdürlerine 50 Bin Dolarlık Zarf Sürprizi!
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
1 Temmuz 2015

Otellere online kanalları en iyi şekilde kullanarak otel satışlarını artırma yollarını gösteren Hotel Linkage, otel müdürlerine 50 bin dolar göndererek farklı bir kampanyaya imza attı.

İstanbul Şehir Üniversitesi kuluçka merkezi Incuba.city ve EIF’nin yatırımcısı olan Şehir Teknoloji Transfer Ofisi ortaklığında kurulan Hotel Linkage, otelcilere 1 dolarlar ve 99 dolar değerinde hediye çekleri gönderdi. ‘Dolarlarının artmasını istiyorsan…’ gibi notlar yazılarak gönderilen zarfları okuyan otelciler şaşkın.

Otellere online kanal yönetimleri ve teknoloji çözümleri sunan Hotel Linkage, ilginç bir kampanyaya imza atarak Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan 500’ün üzerinde otele gerçek 1 dolarları tek cümlelik notlar ile birlikte zarflara yerleştirdi. Otel müdürlerine kargolanan mektupların değeri toplamda 50 bin doları geçiyor.

Bugüne kadar, ‘Hotel Linkage Üniversitelerde’, ‘Online Kanal Yönetim Teknolojileri Buluşması’ ve ‘Hotel Linkage Academy’ gibi etkinliklerle otelcilere ve öğrencilere online yollardan otel satışlarını artırma yollarını anlatan firma, bu kez gönderdiği dolarlarla otelcileri şaşırttı.

Dolarcıklar’ın Artmasını İstiyorsan…

Otel müdürlerinin isimlerine özel zarflarla dolar gönderilen ilginç kampanyaya ‘Dolarcıklar’ adıyla yürütülüyor. Gerçek 1 dolarlar ve 99 dolarlık hediye çekleri bulunan zarfların toplam değeri 50 bin doları aşıyor.

Otelcilere özel tek cümlelik mektupların bulunduğu zarflarda, “Değerli Dostum, Otelinin bu yeşillerden daha fazla kazanmasını istiyorsan beni ara.” gibi notlar yerleştirildi. Mektupları okuyan otelciler, şaşırtan sürprizi sosyal medya aracılığıyla takipçileriyle paylaşıyor.

Sektörün teknolojiyle uyumunu güçlendiren çalışmalara imza atan firma, projeleri ile otelcilerin farkındalıklarını artırmaya devam ediyor. ‘Dolarcıklar’ kampanyası ile otelcilere, ‘Teknolojiye uyum sağlayıp doğru kullanırsanız, zarftaki dolarlar gibi binlercesini kazanabilirsiniz.’ mesajının verilmesi hedefleniyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön