Anasayfa » Güncel » Nike ve Converse İşbirliği: Favori Seyahat Ayakkabısı
Güncel

Nike ve Converse İşbirliği: Favori Seyahat Ayakkabısı

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
5 Mayıs 2017

Özellikle bol yürüyüşler planladığımız seyahatlere çıkarken ayakkabı seçimi büyük önem kazanmakta. Rahat ve şık, spor şık, klasik ve rahat, kısacası hepsi bir arada ve de hafif olmalı. Üstelik her kıyafete uyumlu olsa ne ala…

İşte karşınızda Converse Chuck Taylor All Star x Nike Flyknit

 

 

2003 yılında Nike markası efsanevi Converse markasını satın aldı. Yıllar sonra da iki marka kendilerine ait beğenilen özellikleri bir ayakkabıda bir araya getirdi.

Altı farklı renk seçeneği ile seyahatlerin vazgeçilmezi olmaya aday bir ayakkabı böylece ortaya çıkmış oldu. Tarz, rahat ve fonksiyonel. İlk kez 1917 yılında kullanıcıları tavlayan Chuck Taylor stili ile Nike’ın imzasını taşıyan Flyknit bir arada. Oldukça hafif, her ayağa uyum sağlayabilecek rahatlıkta, dikişsiz görünümü ve hava alma özelliği ile …

 

Tüm bunların yanısıra Lunarlon tabanı ile de artık keşfedilesi destinasyonlarda ayak rahatlığı dert olmaktan çıkacak.

Her iki marka tasarlanan bu ayakkabı için gelmiş geçmiş en rahat ayakkabı demekte. Markaların ön plana çıkarılmadığı, ancak her açıdan da anlaşıldığı bu özel tasarım Nisan 2017 itibariyle satışta.

 

Chuck Taylor’ün bu inovatif rahat ayakkabısı ile yeni Chuck Taylor All Star x Nike Flyknit koleksiyonu her iki markanın ikonlaşmış özelliklerini bir arada barındırıyor.

Siyah, gri, yeşil, beyaz, indigo ve rhubarb rengiyle karşınızda Chuck Taylor All Star x Nike Flyknit.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön