Anasayfa » Seyahat Sektorü » Oteller » Naz City Hotel ile İstanbul ’un Ruhunu Anlamak
Oteller

Naz City Hotel ile İstanbul ’un Ruhunu Anlamak

Turizm Global
Turizm Global
16 Mart 2017

İstanbul Naz City Hotel’in kapalı yüzme havuzunda serinlemek, spa merkezinde masaj yaptırmak seçenekleriniz arasında olmalı.

Birçok medeniyeti, kültürü, dili, insanı ağırlamış bir şehri keşfetmek kolay değildir. Ancak bulunduğunuz konum keşfi güzel kılar, mutluluğu arttırır.

Naz City Hotel, İstanbul’un merkezi kabul edilen Taksim’de bu muhteşem şehri tanımanız için sizlere eşsiz bir fırsat sunuyor.

Naz City Hotel ile Ayasofya, Sultanahmet, Kapalı Çarşı, Eminönü, Karaköy, Nişantaşı, Şişli gibi İstanbul’un gözde durakları hemen yanı başınızda. Konumunun yanı sıra hizmetleriyle de öne çıkan Naz City Hotel, genişliği 35-70 metrekare arasında değişen renkli ve şık odalara sahip.

İstanbul Naz City Hotel ve Etkinlikler

Naz City Hotel

Naz City Hotel ile İstanbul Ayasofya, Sultanahmet, Kapalı Çarşı, Eminönü, Karaköy, Nişantaşı, Şişli gibi İstanbul’un gözde durakları hemen yanı başınızda. Konumunun yanı sıra hizmetleriyle de öne çıkan Naz City Hotel, genişliği 35-70 metrekare arasında değişen renkli ve şık odalara sahip.

Odanızdan çıktığınızda ise yüzme havuzu, sauna ve spa, zengin yemek çeşitleri konforunuz ikiye katlanacak. Otelde aynı zamanda düğün, nişan, kına, mevlüt ve toplantılar için geniş balo salonu bulunuyor.

www.nazcityhoteltaksim.com.tr

E-mail: info@nazcityhoteltaksim.com.tr

 

Naz City Hotel, İstanbul’un merkezi kabul edilen Taksim’de bu muhteşem şehri tanımanız için sizlere eşsiz bir fırsat sunuyor.

 

Otelde aynı zamanda düğün, nişan, kına, mevlüt ve toplantılar için geniş balo salonu bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön