Anasayfa » Seyahat Sektorü » Acentalar » n11.com, Biletall.com İşbirliği İle Uçak Bileti Satışına Başladı
Acentalar

n11.com, Biletall.com İşbirliği İle Uçak Bileti Satışına Başladı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
24 Mart 2018

Online seyahat pazarına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen E-ticaret platformu n11.com, Biletall.com altyapısı ile uçak bileti satışına başladığını duyurdu.

E-ticaret platformu n11.com, açıkpazar e-ticaretinde seyhatseverleri yakından ilgilendiren bir yeniliğe imza atıyor. Online uçak bileti alımlarında ayrıca bir web sitesine girme gereğini ortadan kaldıran yeniliğiyle n11.com, artık uçak bileti satışına başladı.

Biletall.com iş birliğiyle n11.com üzerinden tek tıkla bilet satın almaya imkân sağlayan yeni hizmet, Seyahat ve alışveriş severler için hız, kolaylık ve fiyat avantajı sunuyor. Bir diğer avantajı ise, site üzerinden yapılan alışverişlerden kazanılan kuponları da uçak bileti alımlarında indirime çeviriyor olması.

Tatil ve seyahat kanalının iş hacmi 10.1 milyar dolara ulaştı

e-ticaret pazarı içinde önceki yıla göre yüzde 13 oranında büyüyerek iş hacmi 10.1 milyar dolara ulaşan tatil ve seyahat kanalını genişletmek, dolayısıyla e-ticareti büyütmek hedefiyle yola çıktıklarını belirten n11.com Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak; “Açıkpazar modelini takip eden platformlarda fiziki ürünler satılırken, uçak bileti gibi online pazarın en yüksek paydasına sahip olan ürün grupları turizm alanında profesyonelleşmiş web siteleri veya seyahat acenteleri üzerinden satılıyor.” ifadelerini kullandı.

Online seyahat pazarına yeni soluk 

Perakende ve seyahat ürünlerinin tek bir platformdan kullanıcılara sunacaklarını belirten Koçak; “Böylelikle n11.com’dan cep telefonu satın alırken bir yandan da hafta sonu seyahatini planlamak için başka bir web sitesine giriş yapmadan tek bir web sitesinden süreci tamamlayabilecek. Üstelik cep telefonu alışverişinden kazandığınız kuponu da uçak bileti satın alırken indirim olarak kullanabilecek. Kısa süre içerisinde otobüs bileti satışı da gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin en gelişmiş bilet satış platformu Biletall.com iş birliğiyle sunulan bu hizmet; e-ticarete, dolayısıyla e-ticaretin içindeki online seyahat pastasına da yeni bir soluk getirecek” dedi.

“Tek yapılması gereken, n11.com’un Uçak Bileti ana sayfasından seyahat rotasını yazarak arama yapmak”

n11.com ile yapılan iş birliği hakkında konuşan Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik; “Ürün sepetimizde bulunan 200’den fazla havayolu biletini n11.com iş birliğiyle online alışveriş severlerin hizmetine sunmaya başladık. n11.com kullanıcılarının seyahatlerini planlamak için tek yapması gereken, sitenin uçak bileti ana sayfasından seyahat rotasını yazarak arama yapmak. Arama sonuçlarında bütün seferleri ve fiyatları görüp satın alabilecekler. Online tatil-seyahat kategorisine ivme kazandıracağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön