Anasayfa » Seyahat Sektorü » Cruise » En Yeni Teknoloji Harikası Yolcu Gemisi, MSC Seaside
Cruise

En Yeni Teknoloji Harikası Yolcu Gemisi, MSC Seaside

MSC Seaside gemisi, 2017 aralık ayı sonunda muhteşem bir seremoni ile ilk yolcularını taşımaya başladı. Üstelik şans getirmesi için vaftiz annesi de en az gemi kadar özeldi: Ünlü sanatçı Sophia Loren.

 

Yolcu Gemisinin Özellikleri Saymakla Bitmiyor

Teknoloji harikası gemi, cruise yolculuklarını sevenler için muhteşem ve farklı bir deneyim vadediyor. Geminin mimarları sırf yolcular denize olan yakınlıklarını en iyi şekilde yaşasınlar diye güvertesini dünyanın en uzun güvertesi olarak çizip, gerçeğe dönüştürmüşler.

 

40 Metre Yükseklikte Cam Köprü

Cam zemini sayesinde efsane bir köprü gemide seyir edenlere 40 metre yükseklikten manzara sunuyor.

Şef Roy Yamaguchi’nin Mutfağı

On parmağında on marifet, ünlülerin ünlü şefi Roy Yamaguchi, gemideki restoran ve marketin başında.

En Uzun Aktivite Halatı

Yukarıda bahsi geçen cam zeminli köprüden geçen yolcular bunu yeterince nefes kesici bulmazlarsa alternatifleri bitmiyor. Arzu eden MSC Seaside yolcuları deniz üzerindeki en uzun halatla atlama etkinliğine katılabiliyorlar.

Su Üzerinde Su Parkı

Geminin tam ortasında eğlenceli olduğu kadar da çılgın bir su parkı mevcut. Yolcu gemilerinde açık ve / veya kapalı yüzme havuzları olması standart bir özellik olmasına karşın su parkı oldukça heyecan verici bir yenilik.

Hatta MSC Seaside küçük yaştaki yolcularını da düşünerek parkın içine bir de onların eğlencesine uygun bir alan yaptırtmış.

Üstelik küçükler için su parkı ile bitmeyen aktivite alanı, anne ve babaları da düşünerek oldukça geniş tutulmuş. MSC Seaside gemisinde ayrıca dünyadaki gemilerin sahip olduğu en büyük çocuk oyun alanı mevcut. Oyun alanında LEGO odası, sanal gerçeklik yeri bile var.

12 yaşın altındaki tüm çocuklar konumlarını sinyal ile anne ve babalarına bildiren bileklikler takıyor. Büyük rahatlık!

Tiyatrosu, kumarhanesi olması olağan olan geminin ayrıca bowling oyun alanı, Formula 1 Simülasyon yeri ve 5 boyutlu sinema salonu da var.

Eh, biz de Bon Voyage demek düşüyor.. !

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön