Anasayfa » Güncel » Michelle ve Kızı Malia Obama Birlikte Tatil Keyfi Yaptılar  
Güncel

Michelle ve Kızı Malia Obama Birlikte Tatil Keyfi Yaptılar  

Amerika Birleşil Devletleri eski Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama ne kadar yoğun olursa olsun kızları Malia ve Sasha Obama’ya her zaman vakit ayırıyor. Hatta öyle ki yoğun yaşantısına rağmen fırsat yaratıp kızı Malia ile birlikte güzel bir tatile çıktılar.

Lokasyon olarak Miami sahillerini tercih eden anne ve kız, birlikte uzun ve keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

 

Tatile çıkmış olsalar bile sosyal sorumluluklarını ihmal etmeyen Obamalar, orada da “Honey Shine” isimli organizasyonun kurucusu ile yemek yediler. Bahsekonu organizasyon genç kadınların gücüne güç katmak amacıyla bir araya gelmiş gönüllülerden oluşuyor. Hanımlar, akşam yemeğini Prime 112 isimli et lokantasında yemeyi tercih ettiler.

Miami Sahillerinin Tadını Çıkardılar

Giyim ve kuşamlarıyla da tatilleri süresince güzel bayanlar dikkatleri üzerinde topladı. Miami, Florida’nın sıcak havasından faydalanmayı da ihmal etmeyerek, plajda da vakit geçirdiler.

 

Malia Obama, Harvard Üniversitesi’nde okumak için evden ayrıldığından beri çok sık bir araya gelemediklerinden dolayı bu tatil anne Obama için çok kıymetliydi. Kızlarını okula bıraktıkları Eylül 2017 ayında Obama çifti güzel bir sebeple de olsa bu ayrılığın onlara ne kadar zor geldiğini basınla paylaşmışlardı.

Hatta ABD eski Başkanı Barack Obama “.. ayrılık sanki bir açık kalp ameliyatı gibi” tarifinde bulunmuştu.

 

Bu sebeple olsa gerek şimdi bir araya geldikleri günleri sonuna kadar değerlendirip, Beyaz Saray süreci sonrası hayatlarının tadını farklı lokasyonlarda değerlendirmeye çalışıyorlar.

Herşey bir arada bu kısa ama verimli tatil, umut ederiz ki anne ve kıza çok iyi gelmiştir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön