Anasayfa » Girisimler » Marriott Üye Misafirlerine Bir Değişim Paketi Hazırlıyor
Girisimler

Marriott Üye Misafirlerine Bir Değişim Paketi Hazırlıyor

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
26 Nisan 2018

Bu sene içerisinde Marriott misafirleri sık konakladıkları zaman kullandıkları üyelik kartı kapsamında büyük bir değişim ile karşılaşacak.

Değişim Paketinde Neler Olacak?

Marriott Uluslararası ödüllü kart programı dahilinde indirimlerden ücretsiz konaklama imkanına kadar tüm ödüllerinde revizeye gidiyor.

Ağustos 2018 itibariyle  Marriott Rewards, The Ritz-Carlton Rewards ve Starwood Preferred Guest (SPG) programlarına üye olanlar bu avantajlardan ortak fayda sağlayabilecek.

Bu birleşme, 29 farklı markayı kapsıyor olacak. Üyeler için birçok alternatif imkânı sunacak olan program işbirliği yapan 6500 otel, kısa veya uzun süreli konaklamalar için her türlü geçerli.

Yeni program içeriğinde konaklama yapan misafirler normalden %20 daha fazla puan toplayabilecek. Ayrıca, kartı olanlar sadece konaklamalardan değil, yeme, içme ve ücretli oda hizmetlerinden faydalanırken de puan toplayabilecek.

Program, elit müşteri sınıfına geçiş için de daha kısa süreli beklemeyi beraberinde getiriyor.

10 ila 49 gece yerine sadece 10 gece konaklama ile kart sahipleri Ağustos itibariyle Gümüş Elit Üyeliği’ne geçebilecek. Altın Elit Üyeliği ise 50 ila 74 konaklama yerine sadece 25 geceden sonra mümkün olacak. Platin Elit Üyeliği 75 gece konaklama yerine 50 geceden sonra misafirleri tüm ayrıcalıkları ile buluşturacak.

Program kapsamında işbirliği içerisinde olan oteller aynı para birimini kullanarak puan biriktirmede kolaylık sağlayacak. Aynı zamanda bu adımla puanların aktarımı ve ilave puan kazanımı da mümkün olacak.

İşbirliği yapmaya hazırlanan otel zincirleri birbirlerinin internet sayfalarından karşılıklı rezervasyon yapabilme özelliği de getirmeye hazırlanıyor.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön