Anasayfa » Güncel » Maldivler’in Su Altı Villasında Eşsiz Konaklama Hizmeti Conrad’dan
Güncel

Maldivler’in Su Altı Villasında Eşsiz Konaklama Hizmeti Conrad’dan

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
25 Nisan 2018

Deniz üzerinde bulunan konaklama mekânları 2017 yılının trendi idi. Artık son moda derin denizde, suyun altında konaklama tecrübesi yaşayıp, yaşatmak.

Geçtiğimiz salı günü Maldivler Rangali Adası Conrad tarafından yeni bir duyuru yapıldı. Conrad, 2018 yılı sonuna kadar dünyanın ilk su altı villasını hizmete sunmaya hazırlanıyor.

Villa, Hint Okyanusunun derinliklerini misafirlerin en yakından tecrübe etmesine imkân sağlayacak. Konaklama için villayı tercih eden misafirler aynı zamanda otel zincirinin ünlü su altı restoranı Ithaa hizmetlerinden de faydalanıyor olacak.

 

Mercan Anlamına Gelen İsim: MURAKA

Conrad Oteller Zinciri şimdiden villaya bir isim belirlemiş durumda, Maldivlilerin kullandığı dilde mercan anlamına gelen MURAKA.

Bu projenin mimarı ve villanın tasarımcısı Ahmet Saleem bir açıklamasında, “Global seyahat severlerimize yepyeni bir bakış açısı sunmayı hedefliyoruz. Yenilikçi ve gelişimsel yaklaşımımız ilham kaynağımız oldu” dedi.

İki katlı olacak olan yapının üst katı da deniz seviyesinin üzerinde. Bu imkânla konaklayacak olan misafirler arzu ettikleri takdirde gün doğumu ve batışını da seyre dalabilecek. Denizin altında kalan katta ise yatak odası ve yaşam alanları bulunuyor.

Üst katta ayrıca spor salonu, bir diğer yatak odası, banyo, hizmetli mekânı, mutfak, bar ve manzaranın en nefes kesici anlarını kaçırmamak üzere uygun konumlandırılmış bir yemek odası mevcut.

 

Muraka, toplamda dokuz misafir ağırlayabilecek konfora sahip.

Conrad Madivler Rangali Adası Genel Müdürü Stefano Ruzza da her fırsatta sunmaya hazırlandıkları bu sıra dışı deneyim için markanın duyduğu heyecanı dile getiriyor.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön