Anasayfa » Seyahat Sektorü » Cruise » Lüks Cruise Yolculuğunun Ünlü Adresi Türkiye’de
Cruise

Lüks Cruise Yolculuğunun Ünlü Adresi Türkiye’de

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
22 Kasım 2017

Altı yıldızlı ultra-lüks cruise firmalarının temsilciliğini yapan “The Cruise Line”, BEZE Group işbirliği ile Türkiye’de faaliyete başladı.

Silversea, Regent Seven Seas, Hapag-Lloyd, Crystal, Windstar, Ponant, Oceania ve SeaDream gibi dünyaca ünlü cruise şirketlerinin satış temsilciliğini yapan Londra menşeeli cruise satış şirketi The Cruise Line, Türkiye’de de faaliyet gösterecek. Turizm sektörünün deneyimli isimlerinden Sami Güvenç ortaklığı ve yönetiminde faaliyet gösterecek olan The Cruise Line, kişiye özel sofistike cruise programları organize edecek.

7 kıtada 800’ü aşkın rota

Çeyrek asırlık deneyimi ile çok değişik temalar içeren zengin rota ve destinasyonlar sunan The Cruise Line; göz alıcı gemilerle dünya denizlerinin ulaşabildiği tüm coğrafyalar, kültür, sanat ve eğlence yüklü rotalar, gizemli limanlar, yeni ve eski dünyalarda heyecanlı keşifler, doğal güzellikler ve kültürel zenginlikleri içinde barındıran seyahatler sunuyor.

Konforlu seyahat heyecanını yaşamak isteyenler için tasarlanan ultra lüks gemiler, rotaların devamlı değiştiği seyahatlerle 7 kıtada 800’den fazla noktaya ulaşıyor. Yüksek servis kalitesi ile butik hizmet veren gemiler, mutfak sanatlarının en üst düzeye çıktığı gurme restoranlara da sahip.

Macera Tutkunları için Dünyanın El Değmemiş Yörelerine Keşif Seyahatleri… Antarktika, Kuzey Kutbu & Grönland, Galapagos Adaları…

The Cruise Line, büyük cruise gemilerinin ulaşamadığı, dünyanın keşfedilmemiş ve el değmemiş yörelerine deneyimli ekipler eşliğinde keşif seyahatleri Expedition Cruises düzenliyor. En yüksek buz sınıfı sertifikasına sahip gemiler; balinaları takip etmeye, kutup ayılarını fark etmeye ve en güzel koylara yanaşmaya imkan sunuyor. Ünlü uzmanların detaylı araştırmalar sonucu hazırladığı gezilerde konuklara; biyologlar, etnologlar, buzul uzmanları, jeologlar, biyofizik uzmanları ve tarihçiler eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön