Anasayfa » Etkinlikler » Kongre Turizminin Buluşma Noktası ACE of M.I.C.E İçin Geri Sayım Başladı
Etkinlikler

Kongre Turizminin Buluşma Noktası ACE of M.I.C.E İçin Geri Sayım Başladı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
17 Şubat 2018

40 ülkeden 200 önemli satın almacının katılacağı, kongre, toplantı ve etkinlik fuarı ACE of M.I.C.E. 21-23 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi-ICC’de gerçekleştirilecek.

Türkiye’ye olan güvenin korunduğunu gösteren en önemli organizasyonlardan biri olarak görülen; kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün (MICE) en önemli buluşmalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, 21 – 23 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi-ICC’de gerçekleştirilecek.

40 ülkeden geliyorlar

Dünyanın en güçlü 21 satın alıcı grup koordinatörü ve 40 ülkeden medya partneri ve 200 satın alıcısı, fuar esnasında günde ortalama 10 B2B görüşme yaparak Türk firmalarla işbirliği imkanları bulacak.

Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere; ABD, Kanada, Arjantin, Hindistan, Çin, Rusya gibi ülkelerin kongre, etkinlik ve toplantı düzenleyen şirketleri; Türkiye’de organizasyon yapabilmek için gerekli görüşmeleri bu fuarda yapacak.

Son trendler hakkında da bilgi verilecek

Fuar kapsamında 3 gün boyunca iki salonda eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek 19 oturumda dünyaca ünlü 29 konuşmacı, izleyenlere ilham veriyor olacak. Dünyanın en ünlü gösteri ve şölen tasarımcısı İtalyan Valerio Festi dahil, etkinlik teknolojisi alanında dünyanın bir numaraları konuşmacısı Corbin Ball, Canlı Deneyim Stratejisti ve White Fox Danışmanlığı Sahibi Mat Johnson gibi konuşmacılar, katılımcılara trendler hakkında da bilgi verecek.

AMEzing Parti

Ulusal ve uluslararası tüm MICE sektörünün bütün bir yıl boyunca beklediği  “AMEzing Parti”, 22 Şubat akşamı İstanbul Kongre Merkezi bahçesinde Türkiye’de  ilk defa kurulacak dev DOME çadırda yurt dışından gelen özel gösteri ve müzik grupları, DJ performansları, 360 derece video mapping ile gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön