Anasayfa » Etkinlikler » Karşınızda ACE of M.I.C.E. Awards Finalistleri
Etkinlikler

Karşınızda ACE of M.I.C.E. Awards Finalistleri

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
26 Aralık 2017

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde finalistleri belli oldu. Jürinin online oylaması sonucu tüm finalistler belirlendi!

 

İlk Aşama Oylamalar Sonuçlandı

En iyi uyarlama, lansman, spor, gerilla, davet, AVM, Incentive, çocuk etkinlikleri ile festival, konser ve roadshow alanında başvurular yapıldı.

MICE sektörünün Oscarları, ACE of M.I.C.E. Awards’ta finale kalanların başvuruları online olarak değerlendirildi. İlk aşama oylaması sonucunda Jürinin online sistemde yaptığı incelemeler sonucu finale kalan başvuru sahipleri belli oldu.

6. ACE of M.I.C.E. Awards Finalist Listesine ulaşmak için TIKLAYIN

*Her bir kategorideki finalistler firma ismine göre alfabetik sırada listelenmiştir.

 

8 Ocak’ta Fairmont Quasar İstanbul’da

ACE of M.I.C.E. Awards’ta finale kalan başvuru sahipleri, 8 Ocak’ta Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek Jüri ve Finalist Toplantısı’nda dev jüriyle bir araya gelecekler. Sektörün en iyileri, eş zamanlı gerçekleşecek 3 ayrı oturumda sunumlarını yapacak.

 

Türkiye’nin önde gelen firma, kurum ve kuruluşlardan seçme olarak oluşturulan jürinin detay isimlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

M.I.C.E. sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri, ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getiren ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini, küresel ölçekte arttıran ödül töreninin 6.’sı, 2018’in Nisan ayında gerçekleşecek. Kongre, Toplantı ve Etkinlik sektörünün en önemli ulusal ve uluslararası buluşmalarına ev sahipliği yapacak olan ACE of M.I.C.E. Awards her sene olduğu gibi bu sene de sektörün en iyilerini ödüllendirecek.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön