Anasayfa » Güncel » Türkiye’ye Gelmeye Hazırlanan Joon, Dimanik Bir Uçuş Deneyimi Vadediyor
Güncel

Türkiye’ye Gelmeye Hazırlanan Joon, Dimanik Bir Uçuş Deneyimi Vadediyor

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
31 Ocak 2018

Türkiye uçuşlarına 25 Mart’ta başlaması planlanan AirFrance’ın yeni nesil havayolu markası Joon, imza attığı inovasyon ve iş birlikleriyle yolcularına yepyeni bir uçuş deneyiminin kapılarını aralıyor.

Air France’ın yeni havayolu markası Joon; AirBnb, Travelcar, Waynabox ve BHV Marais gibi yeni nesil seyahat ve deneyim markalarıyla iş birlikleri imzaladı. Tüm uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi, organik ikram menüsü ve müşteri talebini dikkate alan; ekonomi ve business sınıf hizmetleriyle dikkat çeken Joon; imza attığı yeni iş birlikleriyle de yolcularına konaklama, araba kiralama ve park, alışveriş ve concierge servislerine de kolaylıkla erişim imkânı veriyor.

joon cabin ile ilgili görsel sonucu

Yolcular, Joon’un rezervasyon sistemi üzerinden Airbnb ile konaklayacakları evlere rezervasyon yapabiliyor; araçlarını havalimanı yakınlarında % 70’e varan indirimle park edebilmek için Travelcar sisteminden yararlanabiliyor. Joon yolcuları, dilerlerse uçacakları destinasyondaki tüm uçak, otel, transfer rezervasyonlarını Waynabox üzerinden paket olarak yaptırabiliyor ya da Paris’i yerlileri gibi gezebilmek için BHV Marais’ten özel şehir ve alışveriş turları satın alabiliyorlar.

Türkiye uçuşları 25 Mart’ta başlayacak

Air France’ın gittikçe dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı yeni markası, pilot ülkeleri arasında seçtiği Türkiye uçuşları ise 25 Mart 2018’de başlayacak. İlk seferlerinde büyük ilgi ve memnuniyet ile karşılanan Joon, 2018 yaz tarifesi itibarıyla; Paristen Oslo, Roma, Napoli, Brezilya’da Fortaleza, Seyşeller’de Mahé, Kahire, Cape Town ve Tahran’a da düzenli seferler başlatacak.

Joon yepyeni bir uçuş deneyimi sunuyor

Air France’ın %100 kendi iştiraki olan Joon, Paris çıkışlı Berlin, Barcelona, Lizbon ve Porto uçuşlarına da başladı. Yeni nesil havayolu şirketi; tüm uçaklarında mevcut kabin içi eğlence sistemi, spor kıyafetleriyle dikkat çeken dinamik kabin ekibi, organik ikram menüsü gibi yeniliklerini iş birliklerini de ekleyerek güçlendirmiş oldu.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön