Anasayfa » Seyahat Sektorü » Acentalar » Jolly Tur’un 2018 Büyüme Hedefi: Yüzde 50
Acentalar

Jolly Tur’un 2018 Büyüme Hedefi: Yüzde 50

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
21 Kasım 2017

2017’yi yüzde 45’lik büyümeyle kapatmaya hazırlanan Jolly Tur; 1 Ocak 2018 itibariyle hayata geçirmeyi planladığı yeni teknolojik yatırımı ile Türkiye turizmine yeni ufuklar açacağı iddiasını ortaya koyarken, 2018 büyüme hedefini de yüzde 50 olarak belirledi.

Jolly Tur, 2017’yi hedeflerin aşıldığı bir yıl olarak kapatmaya hazırlanırken; 2018’e Türkiye turizmine yeni bir soluk getirme iddiası ve hedefiyle giriyor. Bu hafta itibariyle yüzde 50’ye varan indirimlerle erken rezervasyon kampanyasını da başlatan Jolly Tur; 2017’de yüzde 45’lik büyüme hacmine ulaşırken, 2018 için hedef büyümeyi yüzde 50  olarak belirledi. 2018’deki büyümenin ana dinamiği ise üzerinde dört yıldır çalışılan büyük teknoloji yatırımının devreye girmesi olacak.

Jolly Tur’un erken rezervasyon için start verdiği, yenilikçi projelerini ve yeni hedeflerini paylaştığı basın toplantısı; Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ile tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

2018 erken rezervasyon dönemini, yüzde 50’ye varan indirimlerle başlattı

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar; 2018 erken rezervasyon dönemini, yüzde 50’ye varan indirimlerle başlattıklarını belirterek, turizm için zorlu bir dönem olarak geçen 2017’yi sektörün de üzerinde büyüme oranıyla kapattıklarını açıkladı. 2018’e Türk turizminde atmosferi değiştirecek yeni yatırımlar ve hedeflerle girdiklerinin altını çizen Vardar; teknoloji yoğunluklu yatırımlarla global şirket olma yolunda en kritik adımı attıklarına dikkat çekti. Öncelikle 2017 performanslarının altını çizen Mete Vardar, ulaştıkları yüzde 45’lik büyüme hacimlerinde 31 yıldır hiç ödün vermedikleri misafir memnuniyeti ve bu doğrultudaki yatırımları en önemli unsur olarak gösterdi. Mete Vardar, 2017 gibi kritik bir yılda misafir memnuniyeti için çok daha etkili adımlar attıklarını belirtti.

Türkiye’de turizme yeni ufuklar kazandıracak teknoloji yatırımı

2018’e çok daha iddialı hedefler ve bu hedeflerin en büyük kaynağı olan yatırımların sonuçlarıyla girdiklerine dikkat çeken Mete Vardar; belirledikleri yüzde 50’lik büyüme hedefinin dinamiklerine işaret etti. 1 Ocak 2018 itibariyle hayata geçirecekleri teknoloji yatırımıyla 31 yıllık planları dahilinde global bir turizm şirketi olma yolunda büyük adım attıklarını vurgulayan Vardar, sadece Jolly için değil; Türk turizmi için de yeni bir güzergâh yaratan bu yatırımla iddialarını dünya çapına taşıyacaklarını vurguladı.

Bu yatırım için her biri kendi alanının en iyi uzmanlarından oluşan 50 kişilik ekibin Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ile birlikte dört yıl boyunca çalıştığını söyleyen Mete Vardar;  “Bu yoğun çalışmanın ve yatırımın sonucunda Türkiye’ye ve Türkiye turizmine yeni ufuklar açacak bir teknoloji platformu kazandırdık’’ dedi. Yatırımlarının teknolojiyle sınırlı olmadığının altını çizen Mete Vardar; farklılaşan beklentiler doğrultusunda pek çok özel turu programa aldıklarını ifade ederek, Jolly Tur’un yeni döneminde çok daha eğlenceli ve aktif olacağını kaydetti.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön